Ti mit gondoltok, ilyen esetben megbocsátható ha az anya elveteti a babát? Nagyon önző dolog tőle?

Figyelt kérdés
Van már egy nagyobb gyerek, 3 éves. Apuka nem akarja a kicsit, van valakije és válni akar.
2013. júl. 31. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Én nem vetetném el. De meg tudom érteni, ha valaki így dönt, főleg, ha nem számíthat senkitől segítségre.

Te vagy ez az anyuka?

2013. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1%
nem lenne jobb örökbe adni akkor??? Am sztem nem az anyuka lenne a bunkó hanem az apa...
2013. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem vetetném el azt hiszem.
2013. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt sosem fogom megérteni! Apukának van valakije, válni akar de még összefekszik anyukával, pláne védekezés nélkül. Aztán ha megtörténik a "baj", akkor apuka meghátrál, anyuka meg döntse el, hogy mit akar. Ez nagyon "korrekt" apukától!


Nem tartanám önzőnek az anyukát, ő tudja hogy mit tud egyedül bevállalni. Gondolom ha egyedül marad, nem a gyerektartásból fogja fenntartani magát és a 3 évesét. Dolgoznia kell, de ezt egy baba mellett nem lehet. De mégiscsak az Ő babája, egy kisember. Szóval nehéz kérdés! Nem irigylem az anyukát.

2013. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
itt inkább apuka az önző.
2013. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Tipikus hülye válasz "nem lenne jobb örökbe adni akkor???" Ilyen ésszel élni... Nincs elég baja a szerencsétlen nőnek, el kell tartani egyedül egy 3 évest, közben hordja ki a másik gyereket aztán adja oda vlkinek, és éljen azzal a tudattal, hogy apuka qrvázik.

Ezzel az erővel azt a választ is adhattad volna, hogy kösse fel magát...

2013. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Én megbocsáthatónak tartom, és tudod miért? Mert én is ezt tenném az anyuka helyében. :-(
2013. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ebben az esetben azt tenném, amit gondolok, a többiknek meg nem adnék a véleményére. Sőt! valószínűleg nem is avatnék be senki se a helyzetbe, se a döntésbe.
2013. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

én valószínű előbb meg....... azt a fa...... már bocsánat!!!

de választ nem tudom :(((( és soha nem is akarom megtudni

2013. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Hogy megbocsátható-e? Én legfőképp ezt nem értem. Ki által? Mire vonatkozik pontosan a kérdés? Hogy az anya meg tudja-e bocsátani magának valaha is? Mert lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Vagy a közvélemény mit szól ehhez? Nem szólhat bele, maximum véleményt formálhat, és itt, a GYK-n nagyjából a válaszadók 2/3-a támogatja az abortuszt.


Az apa viselkedése felháborító. Nem is kommentálnám.


Személyes véleményem szerint nincs drágább az emberi életnél, és világbotránynak tartom, hogy jogszerűen, közpénzből (is) finanszírozottan, az emberi élet feltétlen tiszteletére és védelmére felesküdött orvosok által méhen belül elevenen fel lehet daraboltatni, majd ki lehet szívattani embrionális életszakaszukat élő, eleven, hús-vér és védekezésre tökéletesen képtelen embereket.

Elismerem, hogy vannak extrém helyzetek, de még nem találtam olyan vészhelyzetet, amelyben az ártatlan emberi élet kioltása morálisan igazolható lett volna.

2013. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!