Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mikor lehet...

Abortusz után mikor lehet újra elkezdeni szedni a gyógyszert? Ugyanúgy a menstruáció első napján kell elkezdeni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Fogamzásgátlót? (Mert hogy azt nem írod, milyen gyógyszert....)

Igen, első napon.

De mi az, hogy újra? Ha gyógyszer mellett estél teherbe, akkor ne kezdd újra...

2012. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abortusz utan mar 5 nappal el lehet kezdeni szedni mivel abortusz utan 10 nappal mar lehet peteeresed.

Ha nem szexelsz a kovetkezo mensesig akkor akkor is elkezdheted.

Altalaban az abortusz utan 5. nappal mar lehet kezdeni a verzes alatt is.

2012. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a műtét másnapján már el lehet kezdeni szedni!!!!


ha már túlestél a műtéten akkor megvárhatod az első menstruációd és akkor, (műtét után 6 hétig úgy sem ajánlott a nemi élet )

2012. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg az orvosodat! De én is úgy "tudom" hogy után el lehet kezdeni.De én laikus vagyok szerencsére nem volt benne részem...

Amúgy első semmi se biztos védekezés max ha nem nézel férfira!!!

2012. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
viszont ha gyógyszer mellett estél teherbe ne kezdd el újra, kérdezd meg a dokidat a többi opcióról. Én is gyógyszer mellett lettem terhes, sajnos öt hetesen el is vetéltem, de azóta nuvargin hüvelygyűrűt használok.
2012. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!