Manapság az abortusz hogy zajlik? Mennyibe kerül? Pécsen hol végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés
Mielött nekem esnétek, leírnám, hogy betegség miatt közölte velem a nőgyógyászom, hogy sosem lehetek terhes, mégis teherbe estem, de sajnos a körülményeim nem engedik meg , hogy megtartsam, bármennyire is szeretném. Ezért kérek mindenkit, hogy csak normális, szidalmazásoktól mentes válaszokat adjatok, eléggé össze vagyok igy is omolva =(
2013. szept. 8. 15:21
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló.. zárójeles megjegyzés hogy nőgyógyász közölte hogy nem hajlandó felírni fogamzás gátlót mert még jobban tönkre teszi vele a hormonrendszerem. 2 nem fekszem össze mindenkivel szimplán azóta szakítottunk a sráccal.. huu micsoda főben járó vétek...imádom hogy úgy ítélkezel, hogy semmit se tudsz...
2013. szept. 8. 20:59
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az a baja, hogy nincs kastély meg palota, meg mit tudom én...

A kérdezőnek sok problémája van, és attól, hogy nem írt sokat róla, még lehet több gond is.

Nem tudhatjuk.


Ha nem tetszik ne olvasd, utolsó. Ilyen egyszerű. És direkt megkért mindenkit, hogy ne ócsárolja.

Én meg egy bizonyos válaszolói réteget utálok.

2013. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves 13as a védelmet, elhihetitek én se ezt tenném, ha nem lenne muszáj. Azt esetleg tudja valaki, hogy a kórházban tényleg lekezelően bánnak az ilyen sorsra jutott nőkkel?
2013. szept. 8. 21:17
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon utalom ,mikor valaki ugy itelkezik mintha mindent tudna!

Akkor az anyukaddal es a nagyszuleiddel elsz?

Ok mit szolnak,hogy terhes vagy?

2013. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
nem tudják, elég bajuk van, és így is eléggé rossz a viszonyunk, nem akarom ezzel tovább rontani a helyzetet.Így is egy csalódás vagyok számukra, hát még ha megtudják.. nem.. ez az én harcom...
2013. szept. 8. 22:04
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Te döntésed, szó szerint. Szerintem válts nőgyógyászt és vizsgáltasd ki magad, hogy a későbbiekben lehet-e babád... Nehogy még 1x előforduljon egy nem kívánt terhesség, mert ezek szerint teherbe eshetsz. És ezentúl védekezz. Pécsett csak a klinikán végeznek terhességmegszakítást, védőnővel beszélj, ők tudják a menetrendet, mert 2 időpontban is meg kell jelenni családvédelmis beszélgetésen.
2013. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 kürasszír ***** válasza:
39%

Azon is el kellene gondolkodnod - mivel azt mondta korábban a nőgyógyászod, sohasem lehet gyereked - talán ez az utolsó esélyed az életben arra, hogy anya légy.


"de sajnos a körülményeim nem engedik meg, hogy megtartsam, bármennyire is szeretném" - Ne haragudj de ez csak kifogás, szerecsenmosdatás, mit szólnak a szülők, nagyszülők - ki nem szarja le, mond inkább ki feketén-fehéren, hogy Te nem akarod. egyszerűen nem vagy hajlandó komoly áldozatokat hozni a gyerekért, mondjuk kiállni a világ elé és felvállalni őt, beperelni apucit a tartásdíjért, stb.

2013. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
30%
igyvan pointosan egyetertek az utolso valasziroval,minden kifogas,es nem vagy hajlando a sajat gyerekedert aldozatot hozni akkor kiert vagy hajlando ha o erte nem??
2013. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
18%

ezt a hulyeseget sajnos nem veszem be 20 eve dolgozom szuleszeten es egy orvos soha soha nem mond es nem is mondhat ilyet hogy nem lehet soha gyereked.

Ket esetben igen egy ha a mehed kiveszi vagy ha mindket petefeszked kikapjak.

Minden mas esetben egy terhesseg lehetseges es nem kizart.

miert nem mondja egy doki ezt? mert pl beperelheted a terhesseg miatt igy ingyenes lenne az abortus zha megtartod karteritest kaphatnal.

Igy levonom a kovetkeztetest egyszeruen nem vedekeztel vagy csak hebe hoba es most itt kamuzol mentegeted magad a felelotlen vislekedesed miatt.

Ezek utan remelem a kovetkezo 20 evben nem is lesz gyereked mert felelotlen vagy.

2013. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
jo akkor ne hidd el, plusz védekeztünk, de ha úgyis szakma beli vagy tudod, hogy nincs 100%os módszer...amúgy meg ha egészségügyis vagy lehet nem ártana némi empátia ami ahogy elnézem nem nagyon jutott...éljen a magyar e.ü....
2013. szept. 9. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!