Manapság az abortusz hogy zajlik? Mennyibe kerül? Pécsen hol végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés
Mielött nekem esnétek, leírnám, hogy betegség miatt közölte velem a nőgyógyászom, hogy sosem lehetek terhes, mégis teherbe estem, de sajnos a körülményeim nem engedik meg , hogy megtartsam, bármennyire is szeretném. Ezért kérek mindenkit, hogy csak normális, szidalmazásoktól mentes válaszokat adjatok, eléggé össze vagyok igy is omolva =(
2013. szept. 8. 15:21
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Küldtem egy üzit!

2013. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező: és nem akarsz változtatni ezen? Tudom, hogy dögnehéz, de meddig akarsz még ebben élni?? Hidd el,hogy nem kell az egész életed rájuk áldozni, pláne ha megaláznak. Tényleg nézz szét, mit lehet nálatok kérni házi segítségnyújtásra. Előbb-utóbb csak fel akarsz nőni, ugye?

Merd járni a saját utad, mégha először kínkeserves is!

2013. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Ne vetessed el, sajnos en 2 eve megtettem.mert az akkori parom tobbszor megutott, elhagyott es a babat nem akarta! Akkor azt gondoltam hogy neki es nekem is ez lesz a legjobb ...... Az exem ha begorombult felkapta a gyermekkent szeretett kutyusomat es elvitte h nekem fajjon! Megcsalt a legjobb baratnommel..... ! Feltem rettegtem hogy a babat is elvinne h tonkre tegyen! Es hidd el azota en vagyok a vilagon a legboldogabb ember,megtalaltam a vilag legjobb parjat DE!!!!! Azota nem alszok csak altatoval, duhkitoreseim vannak ..... Minden nap sirok a mai napig es biztos h fogok is!! Gyotrelem minden perc es nem beszelek arrol hogy milyen is az abortusz! Vegig vergologtem sirtam az egesz tagitast mig minden kismama orult h azon a napon letudhatja a "dolgot" en csak sirtam es sirtam szuntelenul hiszen akartam a picit,de mint latszik nem elegge es had szenvedjek mert megerdemlem de az altatasbol is ugy keltem h bogtem !! Honapokig nem mentem sehova nem ettem szinte semmit az 55 kilobol lettem 45 .... Es hiaba lesz masik babam az nem o lesz! Meg nem tudod mi var rad de en a legrosszabb ellensegemnek sem kivanom soha sem! Az eletem oda adnam ha maskent dontok! :(
2013. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
53%
33-as. Ha szeretnél kiutat ebből az állapotból, írj, hátha tudok segíteni!
2013. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Minden analfabéta torzszülött idegyűlik, ha abortusz a téma? Pont a ti satnya, féleszű, kretén utódaitokra van szüksége a világnak, hiszen rátok fog ütni. A sok szaporaptor inkább nevelje meg az idegbeteg kölkét, hogy ne kelljen úton-útfélen az ő visításukat hallgatnom, a mai gyerekek egyszerűen rémesek és baromira el vannak kényeztetve! Furcsa, az én városomban is pont a rusnya, dagadt, iskolázatlan banyáknak van fél tucat gyerekük; érdekes, pont az ilyeneknek nem kellene inkább szaporodni.


Kérdező, jól döntesz, és ne legyen bűntudatod! Ha később mégis rendeződik az életed, és szeretnél gyereket, egy endokrinológussal többre mész, ők értenek a hormonális dolgokhoz/gondokhoz, a nőgyógyászok manapság nagyon hanyagok, és sz@rnak a nőkre.

2023. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!