Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Fennáll egy terhesség amit MINDENKÉPPEN elvetetnél, de ha kiderül hogy ikrek megtartanád?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Miért? Ha két baba jön egyszerre, akkor könnyebb nevelni?

Nem értem a kérdést.

2013. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Három okból vetetnék el babát:

- anyagi; mivel 2 gyerek drágább, mint 1, így ikreket is elvetetnék

- veszélyezteti az életemet; szintén elvetetnék ikreket is

- a baba beteg; ha ikerek és betegek, elvetetném őket. Ha egészségesek, akkor nem

2013. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
ha egyet sem tartanék meg akkor nyilván kettőt sem.
2013. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem, ha el akarnám vetetni, a 2-t is elvetetném. Ha egy gyereket nem tudok/akarok vállalni, akkor kétszerannyit sem.

Mondjuk az megint egy más kérdés, hogy én se egyet, se kettőt nem vetetnék el, kivéve, ha élettel összeegyeztethetetlen betegsége van. Akkor is csak vérző szívvel.

2013. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Én egyet sem soha, de volt itt a fórumon egyszer egy orvostanhallgató lány, aki abortuszt akart, és miután megtudta, hogy ikreket "vár", meggondolta magát. Szerintem egy is felfoghatatlan, de kettő?
2013. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt az esetet a nődokinál az asszisztensektől halottam míg várakoztam vizsgálatra. A hölgy az ikreket megakarta tartani.
2013. szept. 18. 17:54
 7/16 A kérdező kommentje:
* hallottam
2013. szept. 18. 17:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen elvetemültek, akik annyira ikreket akarnak, hogy ha nem sikerült (leginkább beültetésnél), akkor elvetetik. De az ilyenek csúnyán visszakapják a sorstól. :(
2013. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát én ikreket nem szülnék, mindegyik terhességemnél féltem is rendesen, nehogy ikrek legyenek.
2013. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a harmadik terhességemet szerettem volna elvetetni de menet közben meggondoltam magam, és ezután derült ki, hogy ikrek lesznek. Nem vetettem el őket, már 6 évesek:)
2013. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!