Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint elhalt az...

Az orvos szerint elhalt az egyik magzat de hogy nőlhet?

Figyelt kérdés
Az van hogy a feleségem ikrekkel volt/van terhes és az egyik 12 hetesen meghalt az ultrahanngos szerint nos de szintén úgy növekszik mint az egészséges magzat de már 25 hetes terhes na ha 12 hetes korban elhalt az egyik akkorra ma már nem kéne hogy legyen belől semmi vagy el akarják titkolni az egyiket? Erre kérek normális konkrét válaszokat légyetek szívesek

2013. aug. 26. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A halott magzat nem növekszik ez biztos.Én 2 dologra tudok gondolni,vagy benézték 12 hetesen a magzatot,és nincs semmi baja,vagy ez egy kicsit bizarul hangzik,de nem kizárt,hogy volt egy 3. akit esetleg a másik 2 kicsi takart,és csak utána,hogy az egyik elhalt,lett látható.
2013. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ilyet még nem hallottam.... ugyan akkora mint a másik? ha nő ő is akkor él.nem?
2013. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok: közben én is arra gondoltam, hogy 3 baba volt...
2013. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit fura... Ha 12 hetesen elhalt az egyik, akkor normál terhességnél kiveszik úgy tudom, mert az anyában hullamérgezés alakulhat ki. Nah most ikerterhességnél nem tudom hogy van, de ha 25 hetesnek megfelelő méretei vannak, akkor gyanítom, hogy él. Ikreseknél előfordul, hogy éppen nem találnak két szívhangot, de köv. uh.-n már van. Nálatok mit mondtak most 25 hetesen? Van a másik picinek is szívhangja? Drukkolok!
2013. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Remélem másik dokihoz mentetek! Van szívhang? Persse, ha elhal akkor már nem fejlődik! A doki mit mond?

A kérdésed kicsit nehezen érthető!


" Az egyik iker elhalásának oka lehet, hogy a közös lepényből az egyik magzat több vért kap, azaz mintegy elszívja az oxigént és a tápanyagot, vagy az egyik magzat valamilyen fejlődési rendellenességgel sújtott. Tapasztalataink szerint gondos kórházi ellenőrzés (alvadási faktorok, másik magzat oxigenizációja) mellett a terhesség továbbviselhető és szerencsés esetben egészséges újszülött várható. Ha szövődmény jönne közbe, vagy fájástevékenység indulna meg, a szülés gyógyszeres visszatartása ellenjavallt."


[link]


Egypetéjű ikrek:

A közös méhlepény miatt megtörténhet, hogy az egyik magzatra több tápláló szövet jut, mint a másikra. Ha az hatalmi túlsúlyra tesz szert, egyre több tápanyagot rabol el a másiktól. Így az ikrek egyike kisebb súlyú lesz, gyengébben fejlődik. Az is megeshet, hogy olyan nagy a két magzat növekedése közötti különbség, hogy a hátrányban lévő nem csak kisebb, hanem torz, esetleg csak vékony hártyalenyomat („papírmagzat”) lesz.

2013. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ilyet én se hallottam hogy elhalt az iker egyik fele és közben növekszik.. Esetleg az egyik lehet h kisebb.
2013. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha van fejlemeny vagy megtudtok valamit ird meg kerlek! Erre kivancsi vagyok!!
2013. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Ez lehetetlen, hogy ugyanúgy nő a halott magzat, mint a másik. Olvastam ugyanezt a kérdést egy jó pár nappal ezelőtt is, ott azt írtàk, hogy kamu a kérdés Versenyescsávó/Kutyàcska írta ki, ő szórakozik.
2013. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha elhalt a magzat,akkor biztos nem nő tovább.
2013. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az orvosok nem mondanak semmit csak azt hogy, az egyik magzat már nem él de ha mégis él én halottam olyat is hogy akik ikrekkel terhesek némelyiktől el titkolják az egyiket és oda adják másnak akiknek nem lehet gyerekük!
2013. aug. 27. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!