Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy lehet ekkora paraszt a...

Hogy lehet ekkora paraszt a férjem, hogy el akarja vetetni a gyerekünket? Rosszul ismertem?

Figyelt kérdés
Férjhez mentem, 24 éves vagyok. Terveztünk egy babát, van is, 7 hónapos. Késett a menzeszem, még nem tudja ő, hogy már megjött. Ilyet szól nekem, szólj, ha nem jön meg, mert időbe el kell menni abortuszra. Semmi olyan, hogy mit szeretnél, majd közösen megoldjuk, örülni kell, semmi ilyet nem mondott. Csalódtam, ez normális?
2013. okt. 3. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező (#4), akkor válj el, valszeg mindkettőtöknek jobb lesz úgy.
2013. okt. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Lehet,hogy csak rossz napja votl,és nem így aakrta mondnai,vagy te értetetted sértőbbnek mint amennyire valóban az volt. De ha egy rossz mondatért válni akarsz akkor már eleve gondok vannak a kapcsolattal,és valószínűleg amúgysem maradnátok együtt. Szomorú,hogy egy ilyen rossz házasságba szeretnél még szülni,pedig megbeszéltétek,hogy nem lesz több baba! Gondold végig!
2013. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3%

Normális, hogy csalódtál, szegénykém. Színt vallott Veled, és az esetleges gyermeketekkel kapcsolatban.

Mindenképp azt tanácsolnám mindenkinek, hogy még a házasság előtt tisztázza az álláspontját a párjával a fenti kérdéssel kapcsolatban. Akkor nem éri csalódás.

2013. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

"Én ezek után el szeretnék válni"

Úgy is van! Nem megbeszélni kell a dolgokat, hanem rohanni a bíróságra.

2013. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Hagyjad utolsó, rohanjon csak a bíróságra.... én se szeretnék a hátam közepére se egy olyan feleséget, aki miután megbeszéljük egy gyerek vállalását, és az meg is születik, automatikusnak veszi a másodikat is... soha nem érezném magam biztonságban vele... sajnos nekem anno volt alkalmam ezt megtapasztalni a gyakorlatban is, nem volt olyan bitang szerencsém, mint itt a Kérdező párjának... ezért mondom, hogy ÁLTALÁBAN megoldani kell a problémákat, de ITT spec mindenkinek jobb a válás...
2013. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!