Durván 12 hetes terhes a barátnőm. Húztuk halasztottuk a gyerek elvetetését. Ha elmegyünk orvoshoz mikor mondják azt már késő?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 09:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 A kérdező kommentje:

Minden reggel mikor beül a kocsiba 2-3 hirtelen fékezés és hányás következik be.

Ez természetes?

2013. nov. 5. 10:26
 12/128 anonim ***** válasza:
94%

Hát egy-két hét egy pár hetes terhességnél nagyon-nagyon sokat számít.

Úgy gondolom, hogy az abortusz mint lehetőség egészséges baba esetén nálatok már nem opció.

Az örökbe adás még megoldás lehet, ha annyira nem akarjátok, de elvenni már nem fogják.

Egyrészt mert kicsúsztatok az időből, másrészt maga az eljárás hosszadalmas, amire a családsegítőnél stb kétszer megjelentek, stb.

2013. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 anonim ***** válasza:
100%
A magzati kort, mint már előttem írták, az utolsó menstruáció első napjától számolják, tehát valóban a 14. hétben van a barátnőd. Azt nem tudom, abortusznál tennének-e ebben engedményt (tehát 12. hetesnek számolnák), de már lényegtelen, mert azt is betöltötte. Ezek után csak komoly betegség, vagy genetikai rendellenesség miatt lehetne elvetetni a 24. hétig. Amúgy meg sürgősen menjen el nőgyógyászhoz, tőle kéne megkérdezni, illetve ilyenkor már illene vérvétel és vizsgálat is, hogy mindketten jól legyenek. Muszáj ultrahangra is menni, ha esetleg méhen kívüli, abba a barátnőd bele is halhat...
2013. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/128 anonim ***** válasza:
68%

Az utolsó menstr. kezdőnapjától számolják.

Hogy döntő-e egy-két hét? Ilyen korai terhességnél igen. Pl. a 11. héten "csak" keze, lába, agya, szíve, belső szervei vannak, a 12 hetesen már körmei is.

2013. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/128 anonim ***** válasza:
70%
hát ha eddig húztátok a dolgot,és egyikőtök sem gyerek már. ráadásul elmúlt már 12 hetes-akkor még gondolkodni sem kéne az abortuszon. ha meglátjátok az ultrahangon a már "kész" babát,aki izeg-mozog,biztos hogy nem lennétek rá képesek..
2013. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/128 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy a barátnőm képes lesz e rá. Én biztos nem megyek be vallásos vagyok és csak az enyém....


öszinte leszek utálom a gyerekeket meg se fogom addig még legalább nincs 2 éves. De ő a sajátom és az más.

2013. nov. 5. 10:43
 17/128 anonim ***** válasza:
100%
háát ha kétéves koráig meg sem fognád a gyerekedet,-akkor neked tényleg nem való gyerek
2013. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/128 A kérdező kommentje:

Másét a sajátom más....


Félek tőlük mert picik és törékenyek.

2013. nov. 5. 10:48
 19/128 anonim ***** válasza:
100%
Ez a félelem teljesen természetes. Úgyhogy ez ne döntsön a baba életéről.
2013. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a babát a barátnődnek meg kell szülnie, már nem veszik el, csak súlyos rendellenesség esetén. Én nem is értem, hogy két 20-on éves ember, hogy lehet ilyen buta, mint két gyerek, hogy várja a csodát, majd lesz valami. Kiderül a terhesség, aztán 3 hónapig nem csinálni semmit. Mégis mit gondoltatok? Igen, a hányás természetes, ez miatt nem veszik el a babátokat! Buták vagytok, gyerekek, semmi más. Mondjatok le róla, adjátok örökbe, mert ilyen gondolkodással nem vagytok képesek felnevelni egy gyereket, mikor még ti se tudtok komoly döntést hozni!
2013. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!