Durván 12 hetes terhes a barátnőm. Húztuk halasztottuk a gyerek elvetetését. Ha elmegyünk orvoshoz mikor mondják azt már késő?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 09:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 A kérdező kommentje:

ha lány akkor is szeretni fogom....


1 hónapja tudunk róla de azóta a gondolkodás és részéről kicsit a félelem is közbejátszott hogy mi legyen.

2013. nov. 5. 11:22
 32/128 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltatok?
2013. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/128 A kérdező kommentje:

32:

Nem.


2 hete lelki erőt vett magán hogy megyünk akkor késő volt mert nem fogadtak már.


Hétfőn már a fogadás is megtörtént de annyi terhes nő volt ott és pont annyi baba jött ment hogy könnyes szemmel eljöttünk. Nem volt képes bemenni és mondani neki nem kell

2013. nov. 5. 11:26
 34/128 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a terhesgondozásnak.A 12 hetes genetikai Uh-ról már lemaradtatok.
2013. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/128 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek igaza van, senki se beszélt itt pénzről, azt írtam, komoly döntést nem tudtok hozni, míg aki albérletben él és nem szeretne gyereket, időben el tudja dönteni, megtartja-e a babát vagy sem, ti meg 3 hónapig várjátok a csodát, lehet hogy jól keresel most, de jó dolgotokban azt se tudjátok mit csináljatok, azt hittétek, hogy majd az a gyerek eltűnik magától? Vagy a barátnő most vette észre, hogy terhes, mert akkor igencsak butácska szegényke. Nem az számít, mennyi pénzed van! A gyerekvállaláshoz persze elengedhetetlen egy anyagi háttér, de ha nem tartozik hozzá felnőtt emberhez méltó gondolkodás, csak jólét van, meg buli, meg társai, addig nektek nem való gyerek.

Több hónapig nem tudtátok eldönteni mi legyen, még orvoshoz sem ment el a barátnőd, ehhez pénz kell? Ugyan már! Egyértelmű, hogy legalább a barátnőd nem alkalmas gyerek neveléshez. Ha beteg lesz a gyerek, mennyit gondolkodik rajta, hogy orvoshoz vigye? Ennek semmi köze ahhoz, hogy te hogy élsz!

2013. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/128 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a 30-al értek egyet!
2013. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/128 anonim ***** válasza:
86%

Tehát.

1. elmentetek orvoshoz, de nem mentetek be, mert nem tudtátok volna azt mondani, hogy izé

2. most viszont azon szenvedtek, hogy el akarjátok vetetni. vagyis mindenképpen kell hozzá orvos. és minél később mentek, annál könnyesebb lesz a szeme, amikor azt kell mondania, hogy izé.

3. nemcsak egyszer viselkedtetek felelőtlenül, hanem folyamatosan azok vagytok.

4. elég nagy az esély arra, hogy meg kell tartanotok és UTÁNA kell majd azt mondanotok, hogy nem kell. Akkor szerinted mekkora lesz a sírás-rívás, amikor pl. megérzi, hogy mozog?


egy terhesség azért 9 hónap, hogy apuka és anyuka is fel tudjon készülni, testileg és lelkileg is arra, hogy megváltozik az életük - legalábbis valamennyire.

2013. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/128 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsó leírta amit én akartam.Hiába tudjátok anyagilag megoldani a nevelését,ha nem vagytok képesek erőt venni magatokon és bemenni az orvosi rendelőbe!!A döntésekhez kell felnőni.21 évesen szültem,de én nem csináltam ezt.Pedig anyagilag sem voltunk eleresztve,de azt tudtam,hogy orvosnak látnia kell a babát.Vannak kötelező vizsgálatok.Mi van ha ikrek?Mi van,ha valami gond van.Ne legyen,de ti ezt nem tudhatjátok.És ha gond van szülje meg a barátnőd,mert luxus volt bemenni az orvoshoz?

Erőt kell venni magatokon és elmenni!!Attól hogy elterelitek a figyelmet a babáról még létezik!!

2013. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 anonim ***** válasza:

A 35-ös válaszára értettem,hogy utolsó,csak közben írtak már.

3,5 éves fiúcska anyukája

2013. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/128 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező, azt írod, hívő vagy. Ezzel magad adtál választ a saját és kizárólagosan saját kérdésedre.
2013. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!