Durván 12 hetes terhes a barátnőm. Húztuk halasztottuk a gyerek elvetetését. Ha elmegyünk orvoshoz mikor mondják azt már késő?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 09:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/128 anonim ***** válasza:
16%
6.válaszoló vagyok. Nem értem miért lettem lepontozva, semmi rosszat, bántót nem írta és nem akartam?! (ez azoknak szól akik lepontoztak, más ne vegye magára) Őszintén sajnálom azt a kicsi embert. Két kisgyermekem van, ezt csak az tudja átérezni akinek van már. Anno, fiatalon a véletlenül becsúszott terhességet én is képes lettem volna megszakíttatni (azt hiszem) de amióta vannak gyerekeim nem lennék képes rá mert tudom mi az, tudom, hogy mit jelent! Ha most becsúszna, nem lenne kérdés, megtartanám, egy pillanatra se jutna eszembe, hogy elvetessem. És amikor ilyet hallok, akkor igenis megszakad a szívem! Ő már igazi kis baba, érez is...:( Döntsetek ahogy jónak látjátok, nem az én dolgom, én csak sajnálom a babát nagyon, hogy ha meg kell halnia (ha tetszik a kifejezés ha nem, erről van szó).
2013. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/128 anonim ***** válasza:
100%
"Ne haragudj de én munkám miatt sokkal jobb anyagi helyzetbe vagyok mint az átlag magyar család"-ebből is látszik, hogy a pénz és az ész messze nem jár együtt!
2013. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/128 anonim ***** válasza:
54%
6. vagyok, Köszi! XD
2013. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/128 anonim ***** válasza:
100%
Csak a 12. hetes kombinált tesztet nem lehet bepótolni pár héttel később, mert nem ad pontos eredményt. De jó lenne, ha orvoshoz menne a barátnőd, érdekes mód van időd a szuper munkád mellett itt írogatni egész nap!
2013. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/128 anonim ***** válasza:
100%
52-nek nagyon igaza van!!
2013. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/128 A kérdező kommentje:

ő azt állitja hogy el lehet még vetetni és csütörtökön el is akarja intézni


csütörtök este megirom mi volt.

2013. nov. 5. 19:46
 57/128 anonim ***** válasza:
Beszéljétek át rendesen!
2013. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/128 Je Veux ***** válasza:
85%

Akkor a barátnőd nincs tisztában a szabályokkal. Már rég túlléptétek a 12 hetet és nem is úgy működik, hogy besétálsz, aztán pattanj fel a műtőasztalra, hanem van pár hét átfutási ideje.


Mit számít pár hét?! Jesszus..azért ezt remélem te se gondoltad komolyan.


Szerintem abortuszról nektek már felesleges beszélni, inkább találjátok ki mi legyen a jövőben.

2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/128 anonim ***** válasza:
11%
Ha azt állítja, akkor nézze meg a babáját uh-n..
2013. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/128 anonim ***** válasza:
68%

Hát Kérdező, ha jól veszem ki, a barátnőd még egyszer sem járt nőgyógyásznál ezidő alatt, tehát valójában fogalmatok sincs még, hogy mennyi idős terhességről van szó. Akkor nyilván nekünk sincs, innentől meg puszta találgatás, hogy mit lehet, vagy mit nem...

Általánosságban elmondható, hogy a terhesség

- a 12. hétig szakítható meg nagykorú terhes esetén általában,

- a 18. hétig szakítható meg ha a terhes nő még nem nagykorú, ha a 12. hétből való kicsúszás egészségügyi szolgáltató hibájából történt, ha a terhesség erőszak következménye

- a 20. hétig szakítható meg a magzat súlyos fejlődési rendellenesége esetén

- a 24. hétig szakítható meg a magzat élettel hosszú távon összeegyeztethetetlen szintű fejlődési rendelllenességének 50%+ esélye esetám

- a terhességi kortól függetlenül megszakítható ha az anya életet veszélyeztető állapota esetén.


Na, kb ez van, lehet, hogy hagytam ki valamit...

2013. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!