Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerdán kiderült hogy terhes...

Szerdán kiderült hogy terhes vagyok 15 hetes magzattal. Nagyon súlyos fejlődési rendeletességen mutatott az ultrahang, sajnos meg kell szakítani a terhességet bizonyos Vetélés-indukcióval. Pontosan hogy zajlik ez a beavatkozás?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne ha valaki aki át esett ilyen beavatkozáson írna nekem, mert nagyon ki vagyok borulva idegileg.Előre is köszönöm!


Üdvözlettel:...B



2013. nov. 8. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mélységesen együtt érzek.Kívánom, hogy mihamarabb meggyógyulj és egészséges kisbabád szülessen.
2013. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta, kedves Kérdező? Remélem fizikailag minden rendben, lelkileg pedig sok erőt kívánok!! Jó egészséget, írj majd, mi van Veled. Gyógyulj meg hamar!
2013. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
kedves válaszolok! Igen túl vagyok rajta majdnem 20óra szenvedés után rövid altatásban ért véget az egész beavatkozás,fizikailag egész jól,lelkileg pedig még lábadozom de remélem hamar feldolgozom(már amenyire lehet) köszönök minden hozászolást!
2013. nov. 13. 17:39
 14/18 Zozo200212 válasza:
g
2013. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! most olvastam mi történt , nagyon sajnálom, hogy te is átélted ezt a szörnyűséget.:( én is elvesztettem a babám november végén.Most már jobb.kisírtam magamból! kívánom, hogy mielőbb anyukája lehess egy egészséges gyönyörű gyermeknek!:)
2014. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia,

Sajnálom, hogy nem olvastam előbb a kérdésed, mert én áprilisban mentem keresztül részben ugyan ezen. Boldog babavárás, majd maga a pokol. Szintén hydrops, 14 hetesen kerültem a műtőasztalra. Nem kívánom senkinek. Lelkileg nagyon sötét időszakon mentem át. Kérlek, jelezz vissza. Hogy érzed magad?

2014. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Figy, nem a te hibad, egyaltalan ne is gondolj ra babakent, ez nem a te gyereked hanem csak egy sajnalatos baleset, a termeszet rossz vicce. a barom harmadik valaszolo meg kisse gondolkodjon mar el miket ir, temetes meg ilyenek? ez egy elvetelt eletkeptelen MAGZAT. Hogy lehet valaki ilyen barom hogy ilyeneket ir hogy temetes, meg szornyuseg meg ilyenek, plane egy 19 eves lanynak, akinek inkabb a sajat gyogyulasaval kene foglalkoznia, nem pedig egy amugy is eletkeptelen magzattal? Kerdezo, a legjobb ha nem gondolsz ra a gyerekedkent. Majd lesz egeszseges babad, ha meggyogyultal, ha neki baja lesz akkor lehet aggodni, de egy sulyosan torzult magzatert felesleges, ki kell szedetni es elfelejteni az egeszet. Sajnos tortennek ilyenek, nem tehet rola senki. remelem, azota jobban vagy.
2014. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy vagy?
2014. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!