6 hetes terhes vagyok de sajnos egészségügyi okok miatt abortuszra kell mennem ha már szültem egy gyereket akkor is helyeznek fel tágítót?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,simán szültél?Mert akkor nem .
2013. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen simán szültem de sajnos gyógyszeres kezelés miatt nem tarthatom meg
2013. nov. 25. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell tágító. Sajnálom!
2013. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem,mégsem helyeztek fel tágítót.
2013. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kicsit félek mert még sosem volt abortuszom és nem tudom hogy mire számítsak ha rajtam múlna nem is tudnám meg soha
2013. nov. 26. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Tuti nincs más megoldás? Milyen gyógyszerrel kezeltek? Genetikus mondta, hogy árt a babának? Ezeket járd körül, mert ha később érzed úgy, hogy nem tettél meg mindent, hogy megtudd, egészséges lenne-e, na azt nem tudod magadnak megbocsátani. Sajnos egy mezei nőgyógyász a saját bebiztosítására, kényelmére ok nélkül is javasolhat abortuszt. Ezért tájékozódj még.
2013. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!