Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sajnos jelenleg munkanélküli...

Sajnos jelenleg munkanélküli vagyok, ebben a hónapban fognak számomra utoljára ellátást folyósítani. Meddig él a tb-m?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam ,hogy az ellátás megszüntét követően 1 hónapig . Tehát novembertől már magamnak kell fizessem ?

2013. okt. 3. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
igen 45 napig még él- de menj mielőbb be az Önk-ra, mondd el hogy ellátás nélküli együttműködő munkanélküli vagy (erről vigyél papírt) és átvállalja az Önk.!
2013. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 hónap regisztráltság után lehet kérvényezni az önkormányzatnál a tb átvállalását, én is ebben vagyok sajnos, most telt le a 3 hónap, az elmúlt másfél hónapot mindenképpen ki kell fizetnem a nav-nak. Szerintem bukni fogom a kérvényemet, nézik az 1 főre eső jövedelmet és a vagyont is, nagyon alacsonyak a határok :(

De ha esetleg egyedülálló vagy, a fht-ét is megpróbálhatod, akkor kapsz 22-23 ezret havonta és a tb-éd is rendezve lesz.

2013. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)!!!
2013. okt. 3. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az fht?
2015. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!