Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szeretnék néhány tapasztalatot...

Szeretnék néhány tapasztalatot hallani az abortuszról. Hogyan élte át az, aki már átesett rajta?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz abortuszom és rettenetesen félek. Mielőtt savazni kezdene mindenki elmondom, hogy sajnos nem tehetek mást. Kérlek a negatív kritikáktól kíméljetek meg, a legkevésbé arra van most szükségem.

A doktornő azt mondta altatásos lesz és hamar lejár, viszont ettől eltekintve rettegek az egésztől. Kérem, aki hasonlón átesett már ossza meg a tapasztalatát.


2014. jan. 9. 20:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%

Egyedül nevelem a 7 éves gyerekemet, munkám nyár óta nincs. Papiron másodlagos meddőségem "van" úgyhogy nem védekeztem.

(gyerekem apjával 5 évig próbálkoztunk anno, nem sikerült)Volt egy alkalmi kapcsolatom és lassan a 23. hétbe lépek a 2. babámmal, akit szintén egyedül kell felnevelnem, de eszembe nem jutott hogy megölessem.. hamarabb adnám örökbe, mint hogy ilyet tegyek..

2014. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

:( ténleg muszály elvetesd?

Én már csak emiatt az oldal miatt nem tenném meg, nézd meg kérlek :

[link]

És kérlek, a módjait olvasd el, a képeket inkább ne nézd meg !!!

Sajnos a leírt módokat Magyarországon is mind alkalmazzák.

2014. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
10.es valaszolo vagyok de persze pontozzatok le nyugodtan hisz k****ra tökéletesek vagytok. ..
2014. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Remélem még nem késő. Remélem nagyon jól átgondoltad. Én sajnos megtettem, mert féltem nem lesz senki mellettem, aki segítsen eltartani a babát. Én voltam a legnagyobb felelőtlen az egészben és bárcsak én haltam volna meg, de sajnos még ahhoz is gyáva vagyok, hogy megöljem magam.

Mellettem nem állt senki, se a szüleim, se az az ember, akinek a gyermekét a szívem alatt hordtam, pedig akkor már több mint 3 éve voltunk együtt. Azt mondta elhagy, ha megtartom... Azóta is együtt vagyunk, de most meg az van, hogy elhagy, meg mást szeret mert megváltoztam... Na és akkor ilyenkor mi van? Eldobtam a gyermekem, aki mindig szeretett volna engem egy olyan ember miatt, aki választások elé állít, aztán mégis közli, hogy nem szeret.

2014. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
Figom sincs mi az a "Missed Ab"...de nekem volt abortuszom. Lelkileg nem viselt meg. Inkabb attol panikoltam hogy megmarad. Asztalra felultetnek,lábak szét (mint a nogyogyasznal), Megkacsaz aztan plcikat dug fela mehszajadba,nem kellemes,de nem fáj. Ez a plcika dagad meg es nyitja ki a méhszájad.Reg volt,mar nem emlekszem h mennyi ido (hány ora) meg arra se hogy egy vagy tobb palcikat rakott e be folyamatosan.Probaltam minel hamarabb elfelejteni. Aztan mikor elegge kitagultal nyugtato,mutoben altato,mikor felkelsz semmi gaz. Azen parom addigra felvasarolta a fél szunevir boltot...en még aznap hazamentem. Reggel mentem este jottem. Hiaba mondta az orvs h egy napig bent kellene lenni.stb. Azt mondta (az osztalyvezeto foorvos volt a dokim) ha 3.napon se kezd el kiurulni menjek vissza.A 4.nap delelott elezdett nagy mocsingokban jonni a cucc...kicsi meglepodtem.Masnap is jott meg de lenyegesen.kevesebb,3.nap mintha menszeszem.lett volna 4.nap mar jo voltam.
2014. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Aki azt irja h a szobatarsak panikoltatjak arrol nem tudok nyilatkozni. A foorvos betegeinek egy kulon szoba volt fentartva es rajtam kivul egy nagydarab cigany no volt ott (mik vannak?:D) O nem beszelt le semmirol se :)

Sajnalom aki a parja miatt kenyszerult dontest hozni most meg ravagjak az ajtot. Az en.parom akkor volt 27 en 18. Erettsegi elott pont ez hianyzott...Parom szerette volna megtartani de tudomasul vette az erveimet. Azota is egyutt vagyunk. Ma van a 7.evfordulonk. Gyerket 5 even belul tervezunk.

Sok sikert a kerdezonek,ne fosson,nem olyan vészes.

Aki öngyilkos akar lenni azóta....kulonbozoek vagyunk. En pont hogy feloldozast ereztem.

2014. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%
Én is csak rosszat tudok mondani. Fizikailag nem fájt, lelkileg totálisan tönkrementem bele, nem tudom, hogy fogok ezzel együtt élni még 10-20-30-40-etc évig... de azt sem, hogy holnap, holnapután. sosem ismerhettem meg és ez az én hibám. Senki másé, hiába is haragudtam sokáig azokra, akik ezt tanácsolták... ez egy borzasztó hiba. Óriási árral, fizikai, lelki traumával. A kutyának nem kívánom.
2014. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
15-ös! Az a "cucc" a gyermeked volt... és öt éven belül tervezed, hogy szülsz??? És így írsz az abortuszról??? Van egy lelkivilágod...
2014. jan. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
50%
Én úgy tudom, nem is mindig sikerül az abortusz után teherbe esni... :/ nehéz az élet, lehet, hogy a picinek is az lenne, de ő egy kis ember ott benn, nem tudok olyat mondani, ami miatt megtenném.
2014. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Hogyan döntöttél végül kérdező?
2014. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!