Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szeretnék néhány tapasztalatot...

Szeretnék néhány tapasztalatot hallani az abortuszról. Hogyan élte át az, aki már átesett rajta?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz abortuszom és rettenetesen félek. Mielőtt savazni kezdene mindenki elmondom, hogy sajnos nem tehetek mást. Kérlek a negatív kritikáktól kíméljetek meg, a legkevésbé arra van most szükségem.

A doktornő azt mondta altatásos lesz és hamar lejár, viszont ettől eltekintve rettegek az egésztől. Kérem, aki hasonlón átesett már ossza meg a tapasztalatát.


2014. jan. 9. 20:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
41%
Én örülök, hogy elvetettem, nem kellett egy gyerek, csak becsúszott.
2014. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Pffff...undorító vagy szerintem magáért beszél hogy a kommented hasznossága elérte a 0%-ot!!!!!
2014. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!