Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ítélkeznek itt néhányan...

Miért ítélkeznek itt néhányan ebben a rovatban azok felett, akik az abortusz mellett döntenek?

Figyelt kérdés

Szerintem tudjátok kiről/kikről van szó, akik szinte minden kérdésben nyomatják az erkölcsi és egyházi maszlagot.

Elmondják minden féle szar gyilkos szemét embereknek azokat a nőket akik abortuszra mennek, persze bármi háttér információ nélkül.

Mire jó ez?



2014. márc. 9. 22:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%

Azért, mert itt arctalanul fröcsöghetnek.


Engem is elítélnek, amikor megírom, hogy volt abortuszom, és 10 évvel később szültem, és úgy gondolok vissza, hogy akkor jól döntöttem, most rendezett normális életem van.

Mert az ilyenek szerint örökre depressziósnak kellene lennem, mert "megöltem a gyerekem".

2014. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Én speciel értékelem ha valaki az anyagi helyzetère való tekintettel inkább az abortuszt választja. Az viszont jobban idegesit( és igen ott általában keményebben irok) ha az anyukának nem telik pelenkára és innen kér, vagy nincs mit egyen a gyerek. Akkor inkább az abortusz .
2014. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
35%
Az emberek szeretnek ítélkezni, ahogy te is.
2014. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
És kérdező te miért ítélkezel?
2014. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Én nem ítélkezem senki felett addig, még nem tudom hogy a döntéseit miért hozta meg!

Nem fogok senkit bírálni benne, nem állok mellé, nem fogom szapulni!

2014. márc. 9. 22:33
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Annyi ilyen kérdés volt már itt, minek kell ezt megint felhozni? Van, aki ilyen, más meg másmilyen. "miért ítélkeznek" : kérdezd meg tőlük privátban, újabb vitát indítani nem csak, hogy felesleges, de még aljasság is, mert ha valaki leírja az őszinte véleményét, az vagy "gyilkos" vagy "szuperanyu" Törődj a magad dolgával, minek egy újabb acsarkodós, szidalmazós kérdés? Te ne ítélj el senkit, játsszad Svájcot nyugodtan, és ennyi. Te is ítélkezel, az első mondatod erre a legjobb bizonyíték. Én is ítélkezem, de legalább mindezt magamban teszem, pláne, ha úgyse az én dolgom a téma...
2014. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
16%
Te mennyivel vagy különb? Tükör van otthon? Nézzél már bele!
2014. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11%
Hú, baromi fontos volt ezt a kérdést ezredjére is megfogalmazni. Tényleg!
2014. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%
Miért ítélkezünk? Mert a tömeges abortusz felér a népirtással.Ha orvosilag indokolt-az más-mert akkor vagy az anya, vagy a gyerek élete forog kockán. De amikor tizenéves lányok teszik fel a kérdéseiket..hogy van-e olyan orvos, aki a szülők tudta nélkül megcsinálja-e a kaparást? Egy ilyen kérdésre egy normális ember hogy kéne reagáljon? A legtöbb abortusz a felelőtlen nemi élet következménye.. És nagyon sok párnak viszont nem lehet saját gyereke-sokan elvetetik az egészséges magzatukat, mintsem ha már megfogant bennük egy élet-kihordanák, és örökbe adnák.
2014. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
55%
Engem is örök befogadtak.. a szülőanyám otthagyott a kórházban, de még így is jobban döntött mintsem megöljön. Megadta a lehetőséget, hogy éljek. Az abortuszpártiak meg bele se gondolnak hogy egy műtétről van szó, mely kihat a további életükre..
2014. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!