Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ítélkeznek itt néhányan...

Miért ítélkeznek itt néhányan ebben a rovatban azok felett, akik az abortusz mellett döntenek?

Figyelt kérdés

Szerintem tudjátok kiről/kikről van szó, akik szinte minden kérdésben nyomatják az erkölcsi és egyházi maszlagot.

Elmondják minden féle szar gyilkos szemét embereknek azokat a nőket akik abortuszra mennek, persze bármi háttér információ nélkül.

Mire jó ez?



2014. márc. 9. 22:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Abortuszpártoló: "álszent f.p.na"

Abortuszellenes: "Ha ilyen buta volt valaki, igenis tini létére is nőjjön fel és vállaljon felelősséget a gyerekért."

Azért van a kettő között különbség, nem? Kedves utolsó! Mi minősít minket? Inkább téged a te nagy "öngólod". Én személy szerint nagyon jót multaok, amikor egyesek lejáratják magukat azzal, hogy másokat akarnak földbe döngölni :) Hajrá

2014. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Földbe döngölni? Döngölöd te magad. Mindenki, akinek va egy kis józan esze, 2 dolgot az életben legalább belát.

1.: egy tizenéves még bőven gyerek, nem való neki, hogy anyuka/apukáskodjon. Helytelen döntés bármelyik megesett tizenévesre ráerőltetni a szülést, főleg, ha nem akarja.

2.: mindenki követ el hibát, amelyeket igenis kijavíthatunk. Így vagy úgy.


Egyébkétn meg, nem abortusz-párti vagyok, csak elfogadom a létjogosultságát. Egy olyan szituációban és élethelyzetben, ami megfelelő, nagyon is helyesnek tartom a minél több utódot. De nem minden áron és minden élethelyzetben.

És igen, nevezzük nevén a dolgokat. Álszentség és f.p.naság az a fajta hozzáállás, amit itt az abortuszellenesek mímelnek. Mint már előbb is említettem, kis kivételtől eltekintve (krisnások, mormonok, bigott katolikusok stb) mindenki szexel az élvezetért. A különbség az általatok oly elítélendő megesett lányok és a nem megesettek közt annyi, hogy beleestek-e a fog. gátló módszerek hibaszázalékába. Ennyi. Nem kérem, hogy felfogd, nem is fogod, de ha már itt példálózol, akkor igenis védem magam. Intelligensen. Várom a mocskolódást. :)

2014. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg még annyi, hogy ezt is nagyon bírom, hogy szövegkörnyezetből egy szükapcsolatot kiragadnak, és mint kutya a csontra, rárepülnek. A válasz többi része az le van ejtve, mert nem tud rá cáfolatot mondani, ergo marad csak a pocskondiázás. Azokon a részeken szépen átsiklunk. :D Annyira, de annyira tipikus. :D
2014. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem siklottam át egyetlen szavadon sem. Csak onnantól kezdve, hogy fa..nának titulálsz bárkit is, nem vagy hiteles. Onnantól minden szavad harag, düh, tehetetlenség és önámítás. Nem veszlek komolyan. Amint tudsz érvelni és nem csak a szokásos "nem vagyok abortusz-párti, de nem is ellenzem" sallangot hozod, meg a tizenévest, aki - lássuk be - egy az egymillióból, hiszen többnyire nagykorú anyák, stabil (vagy kevésbé stabil) kapcsolatából fogant gyerekeket abortálnak, abban a pillanatban elismerlek hiteles és egyenrangú vitapartnernek. Amíg azonban ez nem következik be, addig csak egy vagy a milliárdból, aki beállt bégetni a sorba úgy, mint a többi birka, mert "nektek jogotok van". Jogotok mindenek felett. Még az élet felett is akár így, akár úgy.

A kérdés pedig provokatív, hiszen nem konkrét esetre fókuszál, hanem egy adott tábor véleményét akarja kivesézni anélkül, hogy esélyt adna a másik oldalnak. Ez a bajom, nem az ő konkrét álláspontja az abortusszal kapcsolatban. Kár, hogy minderre magad nem jöttél rá, csak szájba rágás után.

2014. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
:D
2014. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szájbarágás votl, csak a saját demagóg baromságaid megideologizálása. És én nagyon büszke vagyok magamra, hogy tudd. :) Ugyanis ahhoz, hogy ne legyek számodra hiteles (ami miatt egyébként most 1 hétig tele fogom esténként sírni a párnámat, mert nagyon sokat adok a szavadra :D ), ahhoz káromkodnom kellett. Míg neked, ahhoz, hogy téged ne vegyen komolyan senki a fals szövegeddel, amit itt minden földanya nyomat, elég volt lenyomnod az első billentyűt. :D
2014. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%
jaj a sok gyökér, aki azzal jön, hogy nem szexelt, hanem tanult.. :D persze hogy nem , mert nem kellettél senkinek :D
2014. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Abortusz ellenes vagyok de SOHA nem ítélkezem olyan nő felett aki elveteti a gyermekét.Két okból nem ítélkezhetem.1.keresztény vagyok és Isten azt mondja ne ítélkezzünk senki felett.2.A 4. babámat én is el akartam vetetni,legalább is gondolat szinten eljutottam odáig.hogy jobb lenne ha nem fogant volna meg.Két tűz közt vergődtem .Ne őlj parancsolat és önmagam közt,hogy nem akarom.ezt a babát.Ez a dolog pár hét alatt lecsengett és újból tisztán tudtam látni,gondolkodni.Örülök,hogy megszületett a 4 gyernekünk,jelenleg az 5. babát tervezzük.
2014. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hát látod, van ilyen is, utlsó. Aki 4 vagy 5 babát akar. Ez tök jó dolog, Te ezt szereted csinálni, ezért élsz. De nem mindenki ilyen. A különbség a többi ab ellenes és közted az, hogy Te normálisan, kulturáltan mondod el a véleményed. Bárcsak minden abellenes ilyen lenne, mint Te.


Én megmondom őszintén (és kérlek ne bántódj meg, abszolút nem ellened irányul), a fejemben sohasem fordulna meg 2-nél több gyereket vállalni. Mert egyszerűen ennyire érzem magam képesnek. Cska azt nem értem, hogy miért nem tudja ezt elfogadni az ellentábor?

2014. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!