Pontosan hogy végzik az abortuszt? A műtét része érdekelne

Figyelt kérdés
félre értés ne essék nem vagyok terhes és ab ellenes is vagyok.csak érdekelne hogy végzik a műtétet.aki esetleg látott már az is leírhatja hogy mi folyik a műtőbe ilyenkor.hogy bánnak az alvó nővel stb
2014. márc. 14. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Google-Abortion video
2014. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Ab ellenes, de azt sem tudja hogy végzik az abortuszt... :(
2014. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Feltehetőleg nem a műtéti technika miatt, hanem elvi okokból ellenzi.
2014. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Ez olyan mintha utálnám a tökfőzeléket, de fogalmam se lenne róla, hogy milyen íze van, csak azt hallottam, hogy a legtöbben nem szeretik.
2014. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem. Ő pontosan tudja, hogy a magzatot megölik. Ehhez képest meg lényegtelen, hogy széttépik, leszívják, meg hogy mi van olyankor az "anyával".

Bocs, de nekem sem volt és nem is lesz abortuszom, mert gyűlölöm az intézményét. És ehhez a véleményhez nem kell személyes tapasztalat, hidd el. Sőt!

2014. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát azt nem tudom, hogy bánnak vele, de aki még nem szült, annak előző este felhelyeznek egy méhtágítót (lamináriát), aki már szült, annak csak aznap reggel, az kitágítja a méhed, és a műtét napján beadnak egy injekciót, amitől elalszol, egy vágóval feldarabolják a magzatot, és a részeit vákummal kiszívják, utána felébresztenek.
2014. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen elvi okokból vagyok ab ellenes.nem szép dolog megölni egy fejlődő kis emberi lényt.ha valaki azt mondja hogy azért mert nem tudja felnevelni,úgy gondolom hogy ha ő nem,akkor ott van egy csomó család akinek nem lehet és vágyik rá.vagy védekezzenek.

Egyébként házi dolgozatot kell írni és ehez kellett.köszönöm a válaszaitokat!

2014. márc. 15. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:

tagitanak, kaparnak de mivel alszol, nem erzel semmit, maga a mutet nem nagy kaland, nem faj, par ora mulva sajat labadon hazamehetsz. Kb addig emlekszel ra, amig beszurnak egy injekciot a karodba es en pl lelegeztem kettot a maszkbol, a kovetkezo emlek, hogy felebredek es csuklok.

Velem mindenki nagyon kedves volt vegig, noverkek, orvosok.

2014. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.néhány videóbol összeraktam hogy milyen is ez
2014. márc. 20. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!