Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csinálják pontosan az...

Hogy csinálják pontosan az abortuszt? Mennyi ideig kell bent lenni a kórházban? Csinálnak maga a műtét előtt valamit, vizsgálat vagy bármi? Kiskorúaknál szükséges mindkét szülő beleegyezése?

Figyelt kérdés
És nagyjából mindent szeretnék tudni. és légyszi ne ugassatok le a kérdés miatt.
2008. márc. 27. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kereső! Sok ilyen kérdés volt már, nézd át őket, ha mindent tudni akarsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=abortusz&sbm..

2008. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Szia

Azt nem tudom,h mindket szulonek kell az alairasa.

A mutet maga ugy megy,h reggel a megbezselt idoben ott vagy a korhazban,felvesznek,es az orvosod vagy aki a mutetet fogja vegezni egy mehtagitot fog felhejezni,nekem ez kellemetlen volt.Aztan nalam kb.2 ora mulva mar vittek is be,ott nem melyaltatasban vegzik a mutetet,es kb.1/2 ora az egesz.En akkor tertem magamhoz amikor mar az agyban voltam.

Viszont tudok olyan eseteket,h mar elozo este be kellett fekudnie az illetonek,mert a mehtagitot felhelyeztek neki,amivel nagyon szenvedett egesz ejszaka.

Ja es En reggel mentem es delutan 2-3 korul mar hazaengedtek.

Utana nekem nem fajt semmi,vereztem jo par napig,es talan 2 het mulva kellett visszamennem az orvoshoz.

Azert jol gondold meg,mert azert vannak veszelyei a dolognak.Nekem szerencsem volt,h semmi nem lett,es most mar az egeszseges kisbabankat varhatom.

Es ami meg szeritnem nagyon fontos,h nekem tenyleg nem fajt,de lelkileg nagyon megviselt,de nem tarthattam meg sajnos,es En gyogyszer melett lettem terhes akkor.

17 hetes kismama

2008. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Ez pont így van,amit előttem leírtak.Annyival még kiegészíteném,hogy aki már szült,annak nem kell bent aludnia a kórházban.Aki még nem szült,annak 1 éjszakát bent kell töltenie,persze van aki saját felelősségre hazamegy,bár szerintem fő a biztonság.Kiskoruaknál abortusz előtt el kell menni a családsegítőbe ahol elbeszélgetnek veled,és kapsz 1 csekket amit be kell fizetni.És elég az eggyik szülő aláírása.Testileg tényleg nem fájdalmas,de lelkileg elviselhetetlen tud lenni,amikor már tulvagy a műtéten,és felfogod mi is történt valójában...Sajnos velem is egyszer már előfordult,de a gyomrom összeszorul ha csak erre gondolok.
2008. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az előttem szólokhoz. Nekem elhalt a kisbabám ezért kellett megszakitani a terhességet. A műtét előtt vért vesznek és csinálnak egy EKG vizsgálatot.
2008. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!