Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy 4 hetes terhesség megszakí...

Egy 4 hetes terhesség megszakítására milyen módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Melyek a leginkább tűrhetőek?(ha lehet ilyet mondani)
2014. ápr. 7. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
abortusz. Más lehetőség nincs. Eseményutáni tabletta 72 óráig hatásos. Más nincs.
2014. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint később, műtéti abortusz. Magyarországon nincs tabletta. Védekezés, 72 órás tabi, ha mégis terhes marad az ember lánya, akkor csak műtéttel fejezik be a 12. hétig. Jobb minél hamarabb túlesni rajta. 4 hetesen épphogy pozi lett a teszt, ugye? Menzi mikorra esedékes, mert addig még magától is elmehet.
2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Már megint te!Az előbb is leírtuk/ták,hogy semmi más nincs,csak az ABORTUSZ!!!!
2014. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még tesztem nincs, de tegnap volt egy kis barna folt a bugyimon, a fejem szétszakad, pedig sose szokott fájni. Olyan rosszul lettem estére, nagyon ráparáztam... Amúgy péntekre kéne megjönnie.
2014. ápr. 7. 23:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy már megint te? Ember, most jöttem ide, pont ezt megkérdezni, van-e a tablettás meg az injekciós módszer, vagy sem.
2014. ápr. 7. 23:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon remêlem nem vagy terhes.
2014. ápr. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Jaj kisanyám, ugyan várd már meg, hogy megjön-e és csak akkor akarj abortuszra menni, ha nem jött meg...azt se tudod, hogy terhes vagy-e, de már rohannál kapartatni?

És legközelebb védekezz!!!

2014. ápr. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor agyalj ilyenen, ha tényleg baba van. Remélmem nincs. Miért nem védekeztek??!
2014. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is remélem... Egyébként nem értem ezt az instant ítélkezést... Honnan tudod, hogy el is vetetném? Hogy nem csak infot próbálok szerezni? Fogalmad sincs, mi van a háttérben. A védekezésről meg: védekeztünk, de úgy néz ki már kevés...
2014. ápr. 8. 10:45
 10/15 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod, hogy el is vetetném? Hogy nem csak infot próbálok szerezni? "


Innen:

Egy 4 hetes terhesség megszakítására milyen módszerek vannak?

2014. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!