Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy 4 hetes terhesség megszakí...

Egy 4 hetes terhesség megszakítására milyen módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Melyek a leginkább tűrhetőek?(ha lehet ilyet mondani)
2014. ápr. 7. 22:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez elég gyér...
2014. ápr. 8. 11:00
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, speciel nekem is volt 2 hét parám, amikor attól féltem, hogy terhes vagyok, mikor VÉDEKEZTÜNK. 3 hetet késett, mert vizsgaidőszakom volt és nagyon stresszeltem, de mivel a fogamzásgátló vagy gumi sem nyújt 100 %-os védettséget (gondolom van pár kedves hozzászóló, aki ezt az információt életében először hallja), ezért nyilvánvalóan felmerült 1 % esélyként a terhesség is. A teszt negatív lett, pár napra rá meg is jött. Csak kis történet, hogy miért nem kell mindjárt letámadni a kérdezőt, hogy "már miért nem védekeztél?"

Kérdező: igen, csak abortusz van, az USA-ban létezik tabletta, de Magyarországon egyelőre nem engedélyezett. Sőt, a 72 órás tabi is csak vényre kapható, ami mondjuk egy péntek esti "balesetnél" aztán nesze semmi fogd meg jól, de ez már egyéni vélemény.

2014. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

" a 72 órás tabi is csak vényre kapható, ami mondjuk egy péntek esti "balesetnél" aztán nesze semmi fogd meg jól, de ez már egyéni vélemény."


Miért is? Létezik ügyelet is, ott is felírják...

2014. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már, kérdező, ha egyszer a "terhesség megszakítása " rovatban kérdezed, miként lehet terhességet megszakítani, akkor nyilvánvalóan ötösikreket szeretnél, ugye? Tekintsd már felnőttnek a válaszadókat, ha már egyszer kérdezel tőlük!
2014. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszted, elmész orvoshoz, aki megállapítja a terhességet. Ő ad majd egy igazolást amivel mehetsz a megfelelő szervekhez, hogy elindítsd az abortuszhoz szükséges eljárást. Sem tabletta sem egyéb más módszer nincs itthon csak a műtét.
2014. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!