8 hetes kismama vagyok, es sajnos az anyagi korulmenyeim nem engedik meg hogy megtartsam a babat?

Figyelt kérdés
ket gyermekem van mar, egyedul nevelem oket es sajnos folyamatos gyogyszerszedes mellett estem teherbe.. A parommal tortent beszelgetes utan azt monduk nem tarthatjuk meg mert nem tudjuk mibol felnevelni...eljutottunk a mutet elotti napig mikor is a dokival kozoltem hogy keptelen vagyok a mutetre...Viszont nem tudom mibol felnevelni, igy barmennyire is szeretnem elkell vetetnem...gond az hogy a korhazban mar volt idopontom a mutetre es nem tudtam elmenni de most kerek egy masikat?
2014. máj. 18. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha nincs más lehetőséged,akkor kérj másik időpontot.De ügyelj rá,hogy ki nem csússz az időből.
2014. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha mar eldontotted hogy megolod a magzatodat mi a ... irod ki a kerdesedet? Provokalni akarod az abortusz elleneseket? Jaa ha meg nem akarsz tobb babat nem artana vedekezned es nem.kene abortuszra.jarnod szanalmas noszemely...
2014. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Kérsz másik időpontot, ha megkérdezik, miért nem jelentél meg az előzőn elmondod, hogy nem tudtál elmenni.
2014. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Kérj másik időpontot, bár benne van a pakliban, hogy akkor sem fogod tudni megtenni .
2014. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A provokáció inkább rád vonatkozik "kedves" 2-dik válaszoló. Nem kéne ab. ellenes létedre, fröcsögnöd a terhesség megszakítása topicban.
2014. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Tartsd meg! Ha csak az anyagi gond az oka, hogy elvetetnétek, ne ölesd meg.

Ha akarod, ha komolyan akarod, segítünk! Írj...!

2014. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

A második válaszolónak szelektív látása van, vagy megbukott szövegértésből. A kérdező védekezett tablettával.

Én nem ítélem el, bármit dönt, nem a mi életünket befolyásolja.

2014. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem védem a 2. válaszolót,abortuszom se volt soha(van 3 gyerkőcöm),ám el sem ítélem,mert nincs hozzá JOGOM.DE,ami számomra nagyon furcsa:a hasonló kaliberű kérdések majd 100%-ban leszögezi a kérdező,hogy gyógyszerszedés mellett lett állapotos....basszus,ha ebből készítenének statisztikát,a fog.tabletta elbukna!Szerintem-hangsúlyozom SZERINTEM-védekezésből írják ezt.Arra gondolván,talán kisebb a felelősségük...

Ami ebben a történetben nagyon szomorú,hogy a kérdezőnek volt már 2 gyereke,amikor összejött a palijával,akinek van "valami" köze a mostani babához.Mégsem tud megfelelő körülményt biztosítani számára az életben maradáshoz.Ezek az igazi drámák,nem az,hogy nem Pampers,hanem noname pelenka van a gyerek popsiján.

2014. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
2 ik valasziro vagyok! latom sokan lepontoztak de tojok magasrol ra..engem is az irrital sok abortuszra jaro noknel hogy azt mondjak /irjak hogy marpedig ok rendesen vedekeztek es igy jot osze ugyan mar... ezt ti se gondoljatok komolyan!
2014. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, a baba marad :) tovabbi szep napot mindenkinek!
2014. máj. 22. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!