8 hetes terhes vagyok és anyagi okokból nem tudom felnevelni a babám ezért muszáj abortuszra mennem! Akinek volt már abortusza hogyan kezdjek neki, kihez forduljak és az orvosok védőnő stb. mennyire lehet rájuk számítani? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 20:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom, hogy megbántottalak. Tévedés volt, az én hibám. Látom hiába bizonygatom, hogy élőlényről beszélünk, a végén mégis az anyagiakra terelődik a szó. A kérdezőnek 1-2 évig kellene kibírnia és később oviba adhatná a gyereket, hogy dolgozhasson. Még a nagyszülők is vigyázhatnának rá. A megszületett baba sem egy kifejlett ember mégis gyilkosságnak számít, ha kioltjuk az életét. Mi is sejtek halmaza vagyunk mégis ragaszkodunk az életünkhöz. Az hogy nem született meg még létezik és az ő élete is annyit ér mint a miénk lehetünk ruhátlan csórók is, mégis az élet az élet akárhány hetesek vagy évesek vagyunk. Olvasd el ezt (ne félj ez csak a baba fejlődését írja le)

[link]

kb. így néz ki most a babád

[link]

Mire abortuszra kerül a sor kb. ilyen lesz [link]

Ha ez a valami nem élő ember akkor lehet, hogy én tévedtem.

2014. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
jólmondod utolsó ment a zöld kéz.
2014. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
28%

PS: nem én vagyok a 45%-os.

köszönöm a zöld kezet.

2014. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
42%
Mi is szerény anyagiak között élünk. Hóvégén számolgatjuk a pénzünket. Most például erre a hétre 5-6 ezer forintunk maradt, mégsem hinném, hogy hiba volt megtartani a kisfiamat. 4 hónapos életerős, vidám kisfiú. Jelenleg semmire és senkire nincs szüksége csak rám. Most tervezünk, alakítunk az életünkön, lemondunk sok mindenről, hogy ha eljön az ideje, mikor már én nem leszek elég neki, erre-arra is szüksége lesz, meg tudjuk adni neki. Már most előre léptünk és hiszem azt, hogy ha elszánt az ember, a gyerekei érdekében tud javítani az anyagi körülményein is. Sok példát láttam erre a környezetemben. Ügyesnek kell lenni és kitartani. Bocs az offért kérdező!
2014. máj. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó ! Akkor tényleg nagyon szar nektek hogy 1 hétre maradt 5-6 ezer ft és ott a család. Bizony az ember meghuzza a nadrág szijat eszik olcso kaját parizer, zsiroskenyér, gánica, stb. Tudod a mai fiatalok csak hisztizni értenek a kertbe is falun megterem a gyümölcs a fákon bokrokon azt a nagymamáink ugyebár befüzték szörp, kompot lekvár és ott volt az étel egyik alapanyaga, persze a panelban élök az más tészta.
2014. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
71%

Ahhoz azért sokkal több kell, hogy engem megbántsál. Persze, hogy az anyagiakra terelődik a szó, mert ha tetszik, ha nem, valamiből azért el kell látni évekig azt a gyereket, és szeretetből sajnos nem fog jól lakni, ruházkodni, osztálykirándulásokra menni, tovább tanulni.

Nem vagyok gazdag , ahogyan a családom sem, de soha nem kellett nélkülöznöm. És semelyik gyereknek sem kéne a világban.

Leírta a Kérdező, hogy alig tudnának megélni és, hogy nem szeretné elvetetni, de nem akar szerény sorsot a gyerekének. A korát nem írta, valószínűleg még fiatal lehet, ezért lehet még neki bőven gyereke akit tisztességben fel tud nevelni( és nem pedig zsíros kenyéren 46%os ).

De én többet inkább nem írok, mert csak gondolom számotokra az jön le, hogy én ilyen-olyan ember vagyok, csak azért mert nem kezdek el neki egyből abortuszos videókat mutogatni és "gyilkosozni".

2014. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
15%
Mert mi bajod van a zsiros kenyérrel ? Hát persze szalámi szalámival meg császárszalonna császárszalonnával kéne mi ?? tudod mit ettem gyerek kóramba ? zsiroskenyér almával vagy májkrémes kenyér stb és fött ételeket is. A ruhába meg vettünk a túrkálóba na és akkor mi van ? vannak ott is divatos cucok és íród a szeretetet az a legfontosabb az élethez ha az nincs zsákszám lehet a pénz és az öszinte szeretet nem a pénzböl áll hanem emberi érzéseken alapul
2014. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
78%

46%-os, nagyon beszűkülten gondolkodsz. Én úgy gondolom, hogy ha valaki felelősségteljesen vállal gyereket, akkor az azt jelenti, hogy tudja anyagilag is támogatni a gyerekét, egészen addig, amíg saját lábára nem tud állni. Ez manapság azt jelenti, hogy egyetem végéig!


Másrészt szerintem senki sem szeretné zsíros kenyéren éltetni a gyerekét. Tudod, többek között miért van ma enyni beteg és rákos ember? Mert szemét, mű kajákat esznek, tele tartósítószerrel. Mert az az olcsó. Aki kicsit is egészségesebben akar élni és szeretné, hogy a gyerekei is így éljenek, akkor az a drágábbik, minőségibb ételt fogja megvenni.


Nos, ruházkodás.. én nem mondom, hogy a turis ruhák rosszak. Én is szoktam oda járni, van egy csomó gyöngyszem. Viszont az embernek van egy olyan alapvető igénye, hogy csinos legyen, csinos ruhákba járjon. Ez nem biztos h teljes egészében megodlható onnan.


És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy ha mondjuk szeretne ide-oda menni a gyerkőc, művelődni színházba, sportolni valamit. Vagy szüksége van valamire, ami nem kint terem az erdőn...


Gondolkodjunk azért, a gyerekvállalás az egy felelősségteljes dolog. Ne csak úgy potyogtassuk őket, aztán madj lesz valami... Igenis előre kell godnolkodni, hogy anyagilag is tudjuk-e vállalni. Ha pedig éppen úgy jön ki, hogy nem, én senkit se ítélek el amiatt ha inkább az abortuszt választja.

2014. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
13%

Szia! A párod tud a babáról?

Megértem a döntésed, de nem gondolkoztál örökbeadáson? Sok párnak nem lehet gyereke... Ismerőseimnél 3 hónapja van egy kislány, 2saját gyerek mellet is tökéletes odafigyelést és mérhetetlen szeretetet kap, édesanyja látogathatja. :) édes boldog kis család.

2014. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
10%
A szülőknél nem lehet ellakni egy ideig? Ha megvan a baba mindig máshogy állnak hozzá ők is.
2014. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!