Valami orvosi beavatkozás nélküli veszélytelen vetélési módszert/ módszereket tudnátok mondani? Sürgős!

Figyelt kérdés
Valószínüleg terhes vagyok 19.-e körül kêne megjönnie ma 20.-a van es semmi olyan jel nincs ami arra utalna, hogy meg akarna jönni.. se alhasi görcsök sem.rosszul lét.. pedig annyira szokott fájni, hogy már a rosszul lét kerülget.. talán csak a lelki érzékenység utalhatna rá, hogy megfog jönni.. kb előző hónap 27-28.-án történhetett meg a baj amikor gumi nélkül szexeltünk a baratommal és időben kihúzta.. és csak ez alkalom után tudtam meg, hogy ez egy egyáltalán nem biztonságos módszer de akkor már késő volt.. most leszünk 9 hónaposak a barátommal sokszor csináltuk így.. 18 vagyok és ő is de nekem.még 2év kell az éretségiig, mert 0.ban kezdtem és év vesztes voltam.ő meg most fogja elkezdeni az oké-s képzést. A szüleim.úgy fogják fel, hogy csak barátkozunk és majd 21 évesen eljegyezhet addig a kezemet se foghatja meg.. és ha most kiderülne, hogy terhes vagyok beleroppannának.. márciusba volt ilyen lebukásunk, hogy korábban jöttek haza mi meg màr pont öltöztünk és június végéig nem találkozhattunk.. persze megoldottuk de áh.. azt mondtak, hogy olyan érzés volt nekik mintha meghalt volna valakijük. Szóval nagyon kérlek segítsetek ! Ha ezt megúszom a nász északámig nem fogom szexelni csak segítsetek!

#vetélés #nem.kívánt terhesség
2014. júl. 20. 17:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor még reggeli első vizeletből kellene csinálni. De nem muszáj azonnal megcsinálni, megteheted, hogy belepisilsz egy tiszta üvegbe, műanyag pohárba, és biztos helyre (wc mögé pl.) elteszed, veszel egy tesztet, hazamész és megcsinálod. Egy sima laborban sem esnek neki azonnal és pont ugyanolyan eredményt ad. De az első vizelet a legtöményebb, akkor van a legjobb esélye annak, hogy látszani fog.


Nincs orvosi kontroll nélküli módszer, számtalan nő halt bele az otthoni próbálkozásokba. Ne is gondolj ilyenre, mert ott maradsz, vérmérgezést kapsz (ha nem távozik minden része a magzatnak), és akár meddő lehetsz egy életre, ha rosszul csinálsz valamit. Ez nem játék, ez a való élet! Egyetlen rossz döntés és oda az életed! Ideje felnőni!

2014. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Ditta323 ***** válasza:

Hát nem tudom, de ha a ciklusod 30 napos akkor kb 26.-a fele várd. Szerintem számold át. 27.-étől kezd el számolni a napokat. Meg ha miután elmúlt és másnap voltatok így együtt akkor nagyon nagyon kicsi rá az esély.

Azt annyira nem tudom, hogy a napközbeni mennyire ad valós eredményt, a reggelit szokták ajánlani a hcg szint miatt.

2014. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
39%
Tudom, nem ez a kérdés, de a szüleid lelki zsarolása példaértékű! Ha kiderült, hogy nem vagy terhes, foglalkozz ezzel is, mert nevetséges, hogy egy 18 éves lány komoly kapcsolata rájuk olyan hatással van, mint ha meghalt volna valakijük. Súlyos gondjaik lehetnek a fejükben! Vívd meg a harcod, hogy ne úgy élj, ahogy engedik neked, hanem úgy, ahogy te akarsz!
2014. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Pont a mendi utáni napon történt a baj szóval remélem, hogy nem lesz baj. Ajj köszönöm a válaszokat annyira rendesek vagytok! A szüleimmel meg már nem akarok küszködni.. inkább hagyom amíg el nem költözhetek.. már csak pár év.. csak kihúzom valahogy.
2014. júl. 20. 19:46
 15/30 anonim ***** válasza:
58%

Ha pont utána való napon voltatok így együtt, akkor NAGYON kicsi az esélye, hogy terhes vagy. Nyugi, ne stresszelj, az akár egy héttel is el tudja tolni a vérzést. Azért megnyugtatásul vegyél egy tesztet.

Amúgy ezt olvasd el, a természetes védekezésről szól, házas vagyok, még nem akarunk babát (de ha becsúszik sem baj), eddig ezt használtuk eredményesen. Ismerd meg a tested, ne bízd csak egy netes alkalmazásra magad (kiegészítőnek jó, alapnak kevés). [link]


Amúgy meg vegyél LH-teszteket, ha nem akarsz máshogy védekezni (a tabletta elég veszélyes lehet az egészségedre sok szempontból). [link] Ezt is használom, bevált.

2014. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Bocs, az előbb nem a legjobbat linkeltem, ezeket is olvasd el: [link]

[link]

2014. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%

Íme az élő példa, mi történik, amikor a szülők arra fordítanak több figyelmet, hogy hogyan tiltsák a már nagykorú lányuknak a szexuális életet mindenféle lelki zsarolással ("olyan érzés volt nekik mintha meghalt volna valakijük") megspékelve, ahelyett, hogy elmagyaráznák a biztonságos védekezés alapjait, valamint, hogy mitől és hogyan lehet teherbe esni... Valóban van némi esély arra, hogy előváladéktól teherbe esik valaki (főleg, ha mégsem sikerül "időben" kihúzni...) - hallottunk sok ilyet, ha kétesélyes is, ezért nem jó ezzel kísérletezni. De a "vetélési praktikáktól" még jobban óva intelek, mert az nagyon veszélyes, és mindemellett szintén kiderülhet, ha bajba kerülsz általa. Én is azt javaslom, hogy első dolgod legyen egy tesztet venni, reggeli első vizeletből megcsinálni. Szerintem nem vagy terhes, de én a helyedben inkább leülnék beszélgetni a szüleimmel. Nem tudom, mennyire bensőséges a kapcsolatotok, de sosem késő változtatni. Talán ha épp a felnőtt lányuk kezdeményez egy komoly beszélgetést, ők is észbe kapnak...

Kívánom a legjobbakat, és írd meg a fejleményt.

33 éves kétgyerekes anyuka

2014. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Mondom ha most nem lesz baba legalabb érettségiig nem szexelek. De még 17.-én véreztem egy keveset.. az akkor mi lehetett?
2014. júl. 21. 09:29
 19/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem az a megoldás, hogy nem szexszelsz, hanem az, hogy kiállsz magadért, közlöd a szüleiddel, hogy van magánéleted, és nem kéred, hogy megélhesd. Fejlődsz elméletben a védekezés terén. Nem kihúzni kell az életet, míg elmenekülhetsz a konfliktusok elől, hanem szembe kell menni vele. A proléma forrását most szülőknek hívják, később vizsgáknak, főnöknek, csekkeknek, stb. Szívd fel magad, és állj ki magadért! Nem vagy már kisbaba!
2014. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Egy 27 éves nővérem van aki most szerzi meg a Corvinuson a doktoriát. Sosem volt párkapcsolata vagy tanult vagy netes stratégiai játékokkal játszott a sötét szobájába.. és most egy hónapja sikerült elköltöznie albérletbe azt akarják, hogy olyan legyek, mint ő, szerezek be 2-3 diplomát akár doktori aztan fiúzzak.. és van egy 21 éves bátyjám aki úgy szint kocka de ő legalább olyanokkal játszik ahol emberekkel is lehet beszélni egész életében a sötét szobàban ült még 16 éves korában volt egy 20 éves baràtnője és az miatt voltak szó szerint véres harcok apum és bátyjam között.. engem is keményen megtéptek már párszor, mert késtem otthonról 10 percet. Amikor egyik este 8 körül kint maradtam egy fiúval beszélgetni azt mondtak, hogy elegük van belőllem és, hogy minek szültek meg, mert csak a bajt hozom és én mért nem tudok csendben ülni a szobámba kaptam egy akkora taslit a fülemre a fiú elött, hogy elkezdett ömleni a vér a fülemből.. azóta sok mindent elfelejtek.. szóval az is csoda, hogy megengedik, hogy barátkozzam a barátommal.. nekem nem kell több verés, pofon, hajtépés..
2014. júl. 21. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!