Valami orvosi beavatkozás nélküli veszélytelen vetélési módszert/ módszereket tudnátok mondani? Sürgős!

Figyelt kérdés
Valószínüleg terhes vagyok 19.-e körül kêne megjönnie ma 20.-a van es semmi olyan jel nincs ami arra utalna, hogy meg akarna jönni.. se alhasi görcsök sem.rosszul lét.. pedig annyira szokott fájni, hogy már a rosszul lét kerülget.. talán csak a lelki érzékenység utalhatna rá, hogy megfog jönni.. kb előző hónap 27-28.-án történhetett meg a baj amikor gumi nélkül szexeltünk a baratommal és időben kihúzta.. és csak ez alkalom után tudtam meg, hogy ez egy egyáltalán nem biztonságos módszer de akkor már késő volt.. most leszünk 9 hónaposak a barátommal sokszor csináltuk így.. 18 vagyok és ő is de nekem.még 2év kell az éretségiig, mert 0.ban kezdtem és év vesztes voltam.ő meg most fogja elkezdeni az oké-s képzést. A szüleim.úgy fogják fel, hogy csak barátkozunk és majd 21 évesen eljegyezhet addig a kezemet se foghatja meg.. és ha most kiderülne, hogy terhes vagyok beleroppannának.. márciusba volt ilyen lebukásunk, hogy korábban jöttek haza mi meg màr pont öltöztünk és június végéig nem találkozhattunk.. persze megoldottuk de áh.. azt mondtak, hogy olyan érzés volt nekik mintha meghalt volna valakijük. Szóval nagyon kérlek segítsetek ! Ha ezt megúszom a nász északámig nem fogom szexelni csak segítsetek!

#vetélés #nem.kívánt terhesség
2014. júl. 20. 17:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, csak rástresszelsz. 18 vagy, még csúszkálhat ide-oda pár napot a mensid. De csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj. Majd írd meg, mi lett.

Nagyon sajnállak a szüleid miatt is, nem kell olyannak lenned, mint a nővéred

2014. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
X-epil nem volt csak Gabriel es abba csak egy teszt volt es negativ.. Remelem, hogy hamarosan megfog jönni.
2014. júl. 21. 13:10
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, bár nem reggeli első vizeletből csináltad, de 2nap késénél legalább egy halvány pozitív lenne ha terhes vagy (legalábbis nálam így volt)
2014. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem vagy terhes. Ennek örülök, viszont őszintén sajnálom, hogy ilyen "értelmiségi" szülők gyermeke(i) vagy(tok). Vagy tán épp azért ilyenek, mert nekik nem jött össze az élet..? Bárhogy is van, ez a hozzáállás épp olyan káros, mintha a szülők egyáltalán nem figyelnek a gyerekeikre. Nem csak fizikailag, lelkileg is bántalmaznak. Gratulálok, örüljenek, hogy ennek ellenére nem lázadtatok. Nyilván nem erre buzdítalak, de én a helyükben büszke lennék a 3 "kocka" gyerekemre, és felfognám, hogy felnőttek, ideje úgy is kezelni őket.
2014. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
A reggeli vizeletemmel csináltam a tesztet és köszönöm mindenkinek a segítséget!!!
2014. júl. 21. 21:32
 26/30 anonim ***** válasza:
Remélem tanultál az esetből,és nem lesztek ilyen felelőtlnek. Bár arra kíváncsi lennék,hogy ezek után meddig tartod be a "Ha ezt megúszom a nász északámig nem fogom szexelni" dolgot!
2014. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ma végre megjött! Mégegyszer köszönöm mindenkinek a segítséget. És tuti várok a nász éjszakáig, mert ezt még egyszer nem.akarom àtélni.
2014. júl. 22. 16:15
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Mi a helyzet? Vettél tesztet?
2014. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Utolsó! A Kérdező 3 napja megírta, mi van...
2014. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Most olvasom vegig amiket irtak, szerintem is beszelj a szuleiddel, h. mar nagykoru vagy.
2014. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!