Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vki meg tudná mondani nekem h...

Vki meg tudná mondani nekem h mit jelent? Többi lent.

Figyelt kérdés

Voltam dokinál, és nem értem h mit jelent amit írt a papíromra ...


'Ép portio, kis uterus afv-ben, szabad környezetben'


Babát szeretnénk így ezért is mentem el.

4. Napja késik a nem várt tesztet csinaltam halványan ott volt a 2. Csik de nagyon halványan


2014. júl. 15. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Minden oké.A portio a méhnyak azon része, amely a hüvelyben helyezkedik el.Ez ép.Az uterus a méh, amelynek elhelyezkedése, normális.(egyelőre kicsi,ami nem baj).Teljesen jó a lelet.,tehát szurkolok :) Doki nem magyarázta el?A halvány csík is csík,amíg kevesebb a hcg a szervezetben addig halványabb.A helyedben ha holnap sem jön meg újra tesztelnék. :) Sok sikert! 2 kislány és egy 21 hetes pocaklakó anyukája :)
2014. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem magyarázott el semmit mert 30 perc csúszásba volt igy meg vizsgált oda adta a papírt azt mehettem is :/


Remélem nem is jon meg úgy kb 9 honapig :'D

2014. júl. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!