Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » En nem bantam meg az abortuszt...

En nem bantam meg az abortuszt. Letezik ilyen?

Figyelt kérdés

Itt riogattak masok, hogy majd a "szulinapjan" meghasad a szivem, hogy hany eves lenne a gyerek, stb, szokasos dumak.

De miert nem lehetett mar akkor felfogni, hogy nem vallalhattam be a babat, nem akartam megtartani? Miert lenne lelkiismeretfurdalasom egy 8-10 hetes sejtcsomo miatt?


3 eve tortent, imadom a gyerekeket, megis kb fel evente ha eszembe jut az abortusz...

Miert kell mindenkit riogatnotok?


2014. júl. 22. 21:19
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
22%
Te is voltál 8-10 hetes sejtcsomó...
2014. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
56%

Kart volt kiirnod ezt. Mindjart jonnek az osanyak akik, el fognak atkozni es mindenfele jelzot rad fognak aggatni.

Amugy van ilyen. Valoszinuleg valoban jol dontottel es nem bankodsz miatta. Gondolom nem vagy annyira erzekeny tipus sem.

2014. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
28%

Aki egy életről így gondolkodik, hogy 8-10 hetes sejtcsomó, az még tényleg nem jó szülőnek. A lehető legjobb ami a "sejtcsomóval" történt.

Azonban jóllehet, hogy nem is lehet már sejtcsomód, ebbe belegondoltál?

2014. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
67%
Én sem bántam meg. 11+6 hetesen vetettem el, az utolsó pillanatban. Pár hétig sírdogáltam, utána pár hónapig rossz volt, de aztán teljesen magam mögött hagytam. Tudom, hogy nem tudtam volna neki boldog életet biztosítani. Szenvedett volna ő is, én is.
2014. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
85%

Én senkit nem szoktam riogatni, viszont korainak érzem ezt a kijelentést. Nagymamám hetvenen túl borult ki egy több, mint 50 évvel korábbi abortusz miatt, amiről senki nem tudott, és saját bevallása szerint eszébe sem jutott, nem volt lelkiismeret-furdalása.

Biztosan megvolt az okod az abortuszra, és nem biztos, hogy valaha is megbánod, de jöhet még olyan élethelyzet, ami ebben változást hoz.

2014. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

8 honapos terhes vagyok.


Nagyon szeretnétek, hogy rossz legyen nekem, de nem jott be.

2014. júl. 22. 21:50
 7/57 A kérdező kommentje:

Igen, voltam en is sejtcsomo. Te is.:)

Ellenben engem fel tudtak nevelni, en nem tudtam volna azt a babat.

2014. júl. 22. 21:53
 8/57 anonim ***** válasza:
89%

Ha neked ez így jó volt és nem bántad meg, akkor most csak az önigazolás miatt tetted föl a kérdést, vagy azért, mert azt hiszed, hogy a 8 hónapos terhességeddel egy aduász válaszod van annak aki riogat?

Mondjuk ha valóban probléma lenne, sokkal több ősanya akadni ki rajta :D

Te életed, Te döntésed, aztán majd a későbbiekben is ugyan ezzel az ítélőkészségeddel hozz döntéseket :) Sok sikert! Boldog babavárást!

2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
43%

Mert 2 év alatt megnyertétek az ötös lottót?


Nem izgatna eszedbe sem jutna ez a kérdés, de mivel feltetted erről szó sincs. Amikor majd a kezedbe fogod a sejtcsomódat na akkor is majd megvilágosodsz.

2014. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
27%
Visszataszító a hozzáállásod, a kommentjeid...főleg, hogy anya leszel...
2014. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!