Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék udvarolni egy...

Hogyan tudnék udvarolni egy olyan lánynak, aki még sose élt át szerelmet?

Figyelt kérdés
És kérlek titeket, hogy ne ítéljetek el, ilyen téren nem vagyok profi, volt már egy kapcsolatom, de ott a lány volt belémesve. Nem vállalkozok lehetetlenre, sokszor ki tudok alakítani baráti viszonyt, eddig nem is vágytam többre, de rádöbbentem, hogy a szakításom óta egyedül vagyok. Találtam egy nagyon kedves lányt, aki mint írtam még sose volt szerelmes, beszélgettünk online és úgy érzem, hogy belezúgtam. És itt vagyok tanácstalan. Hogyan éreztethetném vele, hogy számomra fontos és ha adna egy lehetőséget azt sose dobnám el és ezért bármit megadnék és ha nem jönnék be, akkor azt esetleg úgy döntené el, hogy legalább egy személyes beszélgetésre eljön. Nem hinném, hogy esélytelen lennék nála, de nincs ötletem. És bevallom, hogy egy kicsit hiányzik is, mivel elfogytam a témákból és 3 napja nem is nagyon beszéltünk. Van egy olyan érzésem, hogy valamennyire ő is kedvel, de mivel még nem volt szerelmes, ezért nem tudom, hogy ez nála milyen formában van jelen és mennyiben más a közönböstől. Egyszer már mondtam neki, hogy szerintem jól néz ki, de szerintem ő alábecsüli magát.

2014. júl. 13. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Vidd el vacsorázni a Holdra. Vagy vani ilyesmi..


Am ergy baráti vacsi tényleg jó. S, úgy is több lesz annál.

Csak csináld.

2014. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nem lényeg, hogy még nem volt szerelmes. Attól függetlenül ugyanúgy lehet megközelíteni, ahogy a többi lányt is. Hívd el valahová és élőben beszélgessetek egy jót, a többi jön majd magától. Annyiban lehet ő más, hogy talán félénkebb lesz, jobban fog tartani a közeledésedtől, mivel még nem élt át ilyesmit. De légy türelmes vele, és ha úgy érzed, hogy te se vagy számára közömbös, akkor simán összejöhet! Hajrá!
2014. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!