Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sok eve ferjnel vagyok, van egy 3 eves gyerekunk. Most besikerult egy baba (az elozore hosszh eveket vartunk), 4 hetes terhes vagyok. Ferjem azt mondja vetessem el, mert nem jo az anyagi helyzetunk. A kapcsolatunk mar eleg regen megromlott, en mar tobbszor gondoltam a valasra, de o nem megy bele. En meg akarom tartani a babat es baromira faj, hogy o meg elvetetne. Ugy erzem ha megtennem, soha a budos eletbe ra sem tudnek nezni erre az emberre. A gyerekem gyilkosara. Nem vagyok abortusz ellenes, de azt hiszem a mi helyzetunk nem olyan rossz, hogy ne vallalhatnank be. En elvalnek tole, de nem egyezik bele.:(
2014. aug. 30. 00:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Hát nézd, ha besikerült egy baba, akkor annyira nem lehet rossz az a kapcsolat...


Én biztos, hogy nem vetetném el. Hasonló helyzetben voltam már, nem vetettem el a picit és életem legjobb döntése volt!

2014. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy " nem egyezik bele. Persze,ketten kelletek hozzá,de NEM LEHET kényszerből élni a másik mellett.

Viszont arra gondoltál hogyha elválnál tőle akkor mi lenne a babával? Feltudnád nevelni egyedül is?

Egyébként ha szeret / bár ha el akarsz válni akkor gondolom nem így érzed/,akkor nem ellenkezik ennyire,és nem akarja azt hogy elvetesd a gyerekedet. A másik gyereked szereti?

2014. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem akarja, hogy csonka csaladban nojon fel a gyerekunk. Mondtam neki, hogy ennel meg az is jobb... Szereti a 3 evesunket nagyon.
2014. aug. 30. 00:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss de annyira nem lehet katasztrófa a kapcsolatod ha egy hónapja csináltatok egy gyereket, nem?

nincs esély hogy megbeszéljétek mint két normális ember?

2014. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mar probaltam sokszor. Az evi 12 alkalom pedig nem hinnem, hogy jo kapcsolatot jelent.
2014. aug. 30. 01:05
 6/18 anonim ***** válasza:

második vagyok.

hát..nehéz ügy..

nem lehetne valamilyen módon helyrerázni ezt a kapcsolatot?

2014. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ja bocsi..most látom az utolsó válaszod..:(
2014. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, foleg azok utan, hogy abortuszra kuldene. Folyamatosan csak csalodnom kell. Undorodom tole.
2014. aug. 30. 01:14
 9/18 anonim válasza:
100%

Nos, valószínűleg nem leszek népszerű, de én nem vetetném el a kicsit, ha meg akarom tartani. Még akkor sem, ha az apja kéri az abortuszt.

Te miként látod? Anyagilag ki tudnátok valahogyan kecmeregni a gödörből vagy csődbe jutnátok? Nem lenne valami megoldás az anyagiakra? Össze tudod kapni magad annyira, hogy 2 gyereket felnevelj, ha kell egyedül?

Lehet, hogy sokak szerint az apának is ugyanolyan joga van dönteni, mint az anyának és ha az apa nem akarja, az anyának nincs "joga" megtartani, de szerintem ők még nem voltak ilyen helyzetben, mert elméleti szinten minden sokkal könnyebb, mint a gyakorlatban.

2014. aug. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Elválni, de villámgyorsan! Nincs olyan, hogy ő nem engedi. Ha beadod a válást, elválasztanak akkor is ha fejre áll.

Innentől kezdve pedig csak te tudhatod, hogy föl tudnál-e nevelni két gyereket rendesen.

2014. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!