Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után lesz esélye a...

Abortusz után lesz esélye a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A párom nem akarja a babát én igen.. De egyedül nem fogom tudni felnevelni.. Ezt tudom jól! Igy nem lesz semmi esélye a kapcsolatunknak igaz?
2014. okt. 6. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Biztos hogy nem. Ilyen férfival kár is lenne
2014. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak rajtad múlik. Ha azért nem akarod elvetetni, mert ellenzed az abortuszt, akkor nem. De ha nincsenek meg a feltételek a felneveléséhez, és ezt belátod, akkor igen.
2014. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
hát kicsi az esélye hogy meggondolja magát, bár nem mindegy miért nem akarja? csak megijedt vagy van valami konkrét oka?
2014. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán van mire megszületnie... Már van egy fiúnk. De mire mindent kifizetünk nem marad plussz annyink ami még egy gyermekre elég lenne.. Tudom hogy így is nehéz úgy még nehezebb lenne.. De egyszerűen már most utálom magam.. Sírok minden nap.. :(
2014. okt. 6. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Védekezés, védekezés, védekezés és akkor majd nem kell utálnod magad. Az "azt mondta, majd időben kiveszi" nem védekezés. Annyi lehetőség van védekezésre, ha nem bízol egyikben sem, akkor kétfélét kell alkalmazni.
2014. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Gondolom, ha sírsz emiatt, akkor biztos szeretnéd megtartani a babát.

Ha a párod kedvéért elveteted, te pedig megbánod, erre rámehet a párkapcsolat.

Ha megtartod, és a párod otthagy, szintén vége.

Mivel egy pár vagytok és van már közös gyermeketek, mindenképp közös döntést lenne jó hoznotok.

Ezért ne kapkodd el, üljetek le többször ezt átbeszélni.

Kérdés, miért nem akarja a párod? Az anyagiak miatt?

A helyzeteteket ti ismeritek, mennyi pénzből éltek most, mennyi maradna egy új gyerek mellet, tud-e segíteni támogatni valaki a rokonságból stb. Nehéz döntés előtt állsz, és sajnos sok rossz megoldás van, kérlek alaposan gondold át, hisz egy kis életről van szó, meg a ti további sorsotokról.

Olyan döntést kell hozni, amit senki sem fog később megbánni.

Remélem sikerül a pároddal közös nevezőre jutni.

2014. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kiokoskodtunk egy jo dolgot a párommal! Mivel én nem dolgoztam az első baba élőtt így csak GYEST kapok! A párom már két éve dolgozik plusz van egy hobbi munkája is amit a mostani 3 műszakos munkája mellett nem nagyon tud gyakorolni! Így ha megszületik a kicsi ő elmegy gyedre igy itthon lesz a picivel! Én pár hónap után elmegyek dolgozni a nagyfiú ovis lesz! A gyed jo lesz mert havi 170e a fizetése! Szerintem ez kivitelezhető! És a párom is bele ment! Szerintetek?
2014. okt. 7. 09:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá teszem, hogy nagyon szeretnék dolgozni! Az első baba szuletése után napi 4 órát iskolában töltöttem akkor is ment a lefejem a tejcsit a nagyi meg ada adja neki dolog! Szerintem most sem lesz gond!
2014. okt. 7. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Én örülök, ha így döntötök, és minden jót kívánok nektek!

Ha közösen megegyeztek a pároddal ezekben a dolgokban, biztos minden menni fog!

2014. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!