Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Babám 1éves, terhes lettem,...

Babám 1éves, terhes lettem, megtartanátok? Segítségem nincs?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 19:55
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
42%
Ez nagyon kevés infó :( De én csak a legvégsö esetben vetetném el. Az h nincs segitség csak egy dolog, ne azon muljon egy magzati élet
2014. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Szopizik még .. most le kell szoktassam.. . Stb
2014. nov. 15. 20:03
 3/51 anonim ***** válasza:
62%

na az szerintem nem lehet indok, hogy egy egy evest le kell szoktatni a szopasrol.


en fel eves melle is teherbe estem volna, ha sikerul, mivel szeretnek kistesot es az elso is olyan nehezen jott ossze, nem keresnek ilyen indokokat tuti, mert szeretnem es fel tudnam nevelni.


mi a "stb." meg?

2014. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
51%
A gyerekek apja? Én is várandós vagyok a másodikkal és 20 hónap lesz a két gyerek között! Dehogy vetetném el! Ha apuka veled van akkor semmi gond, más segítségem nekem sincs. Ha meg nincs veled akkor hogy lettél terhes?
2014. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
79%

koztem es a batyam kozt 10 honap es 20 nap van >D

anyum konkretan a szulest koveto 7. hetre teherbe esett

termeszetesen megtartanam, plane hogy mar egy eves a babad

2014. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
74%

Nem kérdés, hogy megtartanám!

15 hós volt a "nagy" amikor fogant a tesója, a terhesség 5. hónapjáig szoptattam még.

Nyugodj meg, nem lesz semmi baj! Szerintem később nagyon megbánnád, ha elvetetnéd.

2014. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Hétvégente van itthon apa. Ciciffüggő a gyerekem ez van megviselne engem is őt is . Nem kioktatást kértem..
2014. nov. 15. 20:22
 8/51 anonim ***** válasza:
71%
tehat van egy cicifuggo 1 eves babad es megvislene, ha le kellene szoktatnod, ezert azon gondolkozol, hogy nem tartod meg a kistesot? nem kioktatas volt, csak nem akarom elhinni hogy ez egy tenyleges indok volt reszedrol.
2014. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
73%
Ez most komoly, abortuszra mennél mert le kell szoktatni??? Inkább téged viselne meg h nem lenne mivel magadhoz kötni mint a gyereket. Ha ennyire nem akartál gyereket akkor miért nem védekezel rendesen? Ennél hülyébb kifogást még sosem hallottam.
2014. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Nem akarom h a kis lelke sérüljön.gumi óvszerrel védekeztünk nem tudom h lehet. Az első babucink 6 hónap bróbálkozásra sikerült


..

2014. nov. 15. 20:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!