Mit tennétek a helyében?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány. Kétszer elkövette azt a hibát, hogy lefeküdt egy férfival, és terhes lett. A lány gimnáziumba jár, a szüleinek is nehéz a megélhetés, és kapna tőlük a lány ha megtudnák, hogy terhes. A pasi nem örül neki, durva dolgokat mondd, hogy megveri úgy hogy nem lesz,gyerek őt hagyja békén. Mit tennétek ebben a nehéz helyzetben? Megtartanátok vagy abortuszra mennétek? Örökbeadás kizárva ne is írjátok, mert felesleges.
2014. dec. 13. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kérdés.
2014. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki sem támogatna, egyedül meg nyilván nem boldogulnék, akkor elvetetném. Azt a hibát követte el kétszer, hogy lefeküdt vele, vagy azt, hogy teherbe is esett???
2014. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy védekezés nélkül voltak együtt két alkalommal, és terhes lett. Ez az első eset nem volt korábban terhes, ezután jobban fog vigyázni a védekezésre. Már ő is bánja,de nem tudja visszacsinálni.
2014. dec. 13. 09:32
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Te voltál a hülye hogy védekezés nélkül feküdtél le és most abortuszra mész? remélem a gyerek mellett valami jó kis nemi betegséget is begyűjtöttél. csak hogy tanulj a hülyeségedből. Szegény kicsi magzat.
2014. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. Amit másnak kívánsz abba fogsz te beleesni. Nehogy majd a férjed neked vigyen haza egy kis nemi bajt, a félrelépéséből.
2014. dec. 13. 09:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanebben a helyzetben voltam én is 18 évesen.

Nem lettem se depressziós, sem lelkibeteg, se meddő.

Viszont lett egy csodás férjem, két gyönyörű kislányom, és egy boldog életem.

2014. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kérdés. Szülőktől nulla támogatás, a barát egy s*gfej, rá biztos nem lehet számítani, a lány pedig egyértelmű, hogy nem tudja eltartani a gyerekét, valószínű még magát sem.


Azon felesleges csámcsogni, hogy nem volt védekezés, mert már teljesen lényegtelen. Ezentúl figyeljen oda rá és nem lesz még egy ilyen.


A jelen helyzetben pedig, ha az örökbeadás nem játszik (megértem, nálam sem lenne opció), akkor csak egy ésszerű lehetőség van, az abortusz.


Persze ha a szülők mégis támogatnak, a lány szeretné, akkor még lehet más lehetőség, de a felvázoltak alapján én így döntenék.


66%os pedig nyugodtan felfordulhat. :)

2014. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igy ahogy leirtad csak egy opció marad, az abortusz. Nálam sem játszana az örökbe fogadás. Itt még esetleg a szülőkkel lehet azért másként gondolnák, ha tudnának róla. Bár ha abortuszra mennék én akkor is beszélnék a saját szüleimhez. Igaz ök nagyon támogatnak, segitenek mindenben. Nálam nem is lenne amőgy kérdés, hogy beszélnék velük.

Nyilván a lány szülei nem fognak elsöre örüni de vizont talán kiállnának mellette. Viszont a pasial a kapcsolatot le is zárnám ezek után és elküldeném melegebb éghajlatra.

2014. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Pfff, te voltál a hlye, miért nem védekeztél? Ja, a lábadat széttenni könnyű, de a szex nem csak abból (meg a sz.pkodásból) áll.


Azt ugye tudod, hogy lehet, hogy soha nem lehet gyereked?


Id.óta pitsa!

2014. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9.Nem hiszem hogy elszamolassal tartozom neked.Sut beloled az irigyseg tudod nem mas tehet arrol hogy nem tudsz terhes lenni,vagy orokbe fogadni, meg t**** is vagy ezek melle.
2014. dec. 15. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!