Mit tennétek a helyében?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány. Kétszer elkövette azt a hibát, hogy lefeküdt egy férfival, és terhes lett. A lány gimnáziumba jár, a szüleinek is nehéz a megélhetés, és kapna tőlük a lány ha megtudnák, hogy terhes. A pasi nem örül neki, durva dolgokat mondd, hogy megveri úgy hogy nem lesz,gyerek őt hagyja békén. Mit tennétek ebben a nehéz helyzetben? Megtartanátok vagy abortuszra mennétek? Örökbeadás kizárva ne is írjátok, mert felesleges.
2014. dec. 13. 08:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű szerintem a döntés...abortusz.:( A pénz felét meg minimum bevasalni azon a felelőtlen pasin...
2014. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én abortuszra szavaznék, az anyukának nagyon nehéz lenne, a baba pedig úgy nőne fel hogy a családjából csak az anyja szereti, vagy ha rájön a "miattad ilyen az életem" akkor ő se, szerintem ez a környezet nem való kisgyereknek.
2014. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!