Megtatanátok a helyemben? Milyen egy abortusz?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van és többet nem terveztünk ezért 4 hónappal ezelőtt tetettem fel spirált. Ma viszont kiderült hogy terhes vagyok.


Körülményeket leírom hogy kicsit átlássátok a helyzetet. Anyagilag beleférne még rgy gyerek. Saját ház, bár még hiteles. A házasságunk jó. Idegileg kissé kivagyok az utóbbi időben, abszolut nincs segítségem még a férjem sem. Szóvan teljesen egyedül nevelem őket. Se a terhességhez, sem a szüléshez, sem a szoptatáshoz nincs többé "kedvem". Hogy döntenétek? Férjemnek mindegy mert neki semmivel nem lesz nehezebb ha lesz még egy gyerek.


Hogy döntenétek a helyemben?


2014. dec. 28. 19:05
 21/93 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsi falu. Itt csak egy ovi van, semmi más.
2014. dec. 28. 20:59
 22/93 anonim ***** válasza:
68%

Orvosnál voltál? Mert azért ha spirál mellett fogant, nem akarom az ördögöt a falra festeni, de bármi lehet..lehet gondolkoznod sem kell a dolgon.

Egyébként adj magadnak pár napot. Össze tudod e szedni magad. Ha nem, akkor inkább vetesd el, mert a többiek fogják kárát látni.

Át kell gondolnod miért vagy ki idegileg? Átmeneti, mondjuk mert depis lettél a rossz időtől (ilyenkor nekem is minden borus) vagy egy út vezetett idáig, besokkaltál. Sokmindent át kell rágnod neked és a férjednek.

Ha nekem nagyon sok pénzem lenne akkor bevállalnám, mert az idegi kimerültség jön-megy. De sokszor az alapja a mindennapi anyagi gondok. Ha nem lenne ilyen, biztos könyebben vészelnék minden más gondot. Ha kivagyok pl fognám a gyerekeket, kocsiba raknám és elvinném másik városba egy nagy parkba vagy játszóházba vagy akárhova, ahol kikapcsolódunk. De ehhez ugye anyagi biztonság kell, mert sokszor el kell játszani. Vagy csak vennék magamnak valamit, ami felvidít.

2014. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál, a férjem megpróbál 1 nap szabit kivenni hogy el tudjak menni. Sajnos nem úgy működik hogy belevágom a gyereket a babakocsiba és megyünk...bszozni kellene, a város pedig 55 perc buszozás és végig ordíja a pici mert nem szereti.
2014. dec. 28. 21:39
 24/93 anonim ***** válasza:
81%
Láttam a másik kérdésed, már eldöntötted szerintem...
2014. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
69%
A válaszaid alapján nem úgy tűnik, hogy anyagilag beleférne még egy gyerek!!
2014. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. dec. 28. 21:59
 27/93 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy millerek vagyunk de 1 gyereket még el tudnánk tartani. Bár te ugyis jobban tudod...
2014. dec. 28. 22:00
 28/93 anonim ***** válasza:
57%
Nem írtam sehol, hogy jobban tudom! De, ha buszozni kell ilyen hosszan babakocsis kisbabával, mert nincs kocsid, akkor nem ideálisak a körülmények. Nem azért mert nincs saját autód, hanem mert messze vagytok mindentől, nincs se családi napközi a környéken, se bölcsőde, a férjed nehezen tud eljönni a munkahelyéről, nem tudsz bébiszittert hívni, hogy vigyázzon a gyerekekre, amíg egy kicsit kikapcsolódsz. Hát ezért.
2014. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó nagyot tévedsz. Jóéjt!
2014. dec. 28. 22:08
 30/93 anonim ***** válasza:
59%
Miben tévedek? Csak leírtam amiket eddig válaszoltál a kérdéseinkre!
2014. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!