Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A hét elején derült ki , hogy terhes vagyok az orvos szerint 3 hetes lehet kb. , spirállal védekezünk...:S elég érdekes dolog , h. besikerült...a lényeg , hogy az orvos azt mondta , h. bő 1 hét múlva menjek vissza , mert teljes mértékig nem megállapítható ultrahangon a terhesség.Az az igazság , h. már van 3 babánk , és a 4. anyagilag , idegileg is megterhelne minket , de nagyon.Ráadásul a 3 baba egyetlen nagy szobában van , igaz a 2 fiúnak kialakítottunk egy galériát , most kezdtünk volna kb. 2-3 hónap múlva anyagilag úgy helyreállni , h. a 3 gyereknek tényleg megadhassuk amire szükségük van és esetleg félre tudjunk tenni lakásra.A 3 gyermek tervezett volt , eladtuk párom nagymamájától örökölt lakását , vagyis számoltunk kb 4. milliós indulóval , de sajnos eladáskor kiderült , h. kb másfél milliós elmaradás van , most apósomék lakásában élünk , de jelzálog van rajta , próbálunk belepótolni a hitel költségükbe , mert olcsóbban jön ki , mint egy albérlet , kb 1 éven belül ki lesz fizetve.De nem ez a lényeg , hanem az , h. abból az összegből nem maradt , mert muszáj volt inkább ebbe a lakásba ölni , ugyanis albiba nem, nagyon akartak 3 kis aprósággal "befogadni" minket.Ha ez a lakás úszik esetleg , akkor 4-el végképp nem tudom...Most úgy állunk , h. nyögve nyelősen esetleg kitudnánk fizetni egy albérletet , de nagyon nem lenne könnyű.Párom egész jól keres , de nem tudná fedezni egy 4. baba szükségleteit kellőképpen.Ráadásul 3 babával nem egyszerű nekem sem az élet.Már csak a liftbe is nehéz beszállni velük(dupla babakocsi) a nagyobbik pedig lábon...Egyártalán nem érzem magam felkészültnek sem lelkileg sem testileg , 3 hónapja szültem a legkisebbet...még szinte meg sem szoktam rendesen az új helyzetet még a napirend kialakítása is bajos.Anyukám 200km-re lakik párom apja egésznap dolgozik édeasnyja nagyon gyógyszeres nem beszámítható , nem nagyon tudnám kire bízni a gyerekeket , amíg orvoshoz menjek 2 hetente...ugyanis páromnak sem dobálják csak úgy a szabadnapokat...:/ Nagyon ellenzem az elvetetést , de egyenlőre nem látok más kiutat.Mert , ha bevállaljuk a párom tuti kikészül , így is sokat dolgozik , szerintem többet nem bírna és valószínűleg én sem bírnám elég hosszú cérnával...ráadásul össze lennénk nyomorítva és tuti , h. sose jutnánk saját lakáshoz sem.Nem szeretném a 3 megszületett gyermekem életét teljesen tönkretenni és hát bevallom szerintem a pocakomba lévőé sem lenne túl kellemes és nyugodt...:(Olvasgattam nagyon sokat , h. mennyi időbe tart lebonyolítani az elvetetést , valaki azt írta , h. akár 1 hét.Volt más valaki is aki ennyi idő alatt "letudta"?Nem szeretnék várni 6 hetes koráig.Nézegettem képeket olvastam , h. olyankorra talán már a picike szíve is elkezd verni...:( De talán az abortusz fájdalmát csak 12 hetes kor után érzékelik.Légyszíves írjatok véleményeket , mit tennétek a helyemben?Teljesen tanácstalan vagyok , nem akarom megölni , de ha megtartjuk nem hiszem , h. egyben marad a család és bírni fogjuk lelkileg anyagilag és idegileg...:S

2015. febr. 5. 20:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon nagyon szurkolok nektek, mert tudom milyen!

Még két hét?

Hmm...

Írd majd meg hogy mi lett veletek, mert tényleg szurkolok nektek!

2015. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a "buta" nőgyógyászomnál , mert erős görcseim voltak , annyira fájt , hogy négykézláb közlekedtem.Megnyugtatott , hogy nem vetéltem el , de aztán el kezdett kételkedni , hogy egészséges-e baba , ugyanis szívhangja még nincs és 8 hetesen inkább 6 hetesnek néz ki , de biztatásként annyit mondott , hogy várjunk még 1-2 hetet...mindig húzza dolgokat...Na most akkor szerintetek lehet valami baja?:(
2015. febr. 19. 12:05
 23/28 anonim ***** válasza:
Ez később derül ki. 2 hét múlva már valóban többet fog látni....
2015. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Vilcsianyuja ***** válasza:
Két hete még 3 hetes voltál, most meg már 8 kellene hogy legyél, de 6-nak néz ki?
2015. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ne kérdezd én sem értem...dec 27-en volt az utolsó mens.De ez nem azt jelenti h. rá másnap már teherbe is estem...sztem másik nőgyőgyász után kellene néznem :S
2015. febr. 20. 19:44
 26/28 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy a 4. babádat várod...

Ma (szombaton) vagy pont 8 hetes! Teljesen mindegy mikor fogant..., de valószínű január 10 körül. Október 3-ra vagy kiírva, várhatóan akkor szülsz. Boldog babavárást!

2015. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A 9 gyermekes anyuka vagyok. Szóval, ha dec 27-én volt az utolsó mensesed, akkor szept 3-ra vagy kiírva. Tehát, most elvileg 8 hetes vagy.

Az én véleményem is az, hogy keressetek másik dokit. Budapesten éltek?

Ha Budapesten éltek, akkor pl a MÁV korházat ajánlanám sok szeretettel, vagy hát az auróra rendelőben a Bakos dokit.

Üdv:

2015. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége a történetnek?
jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!