Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek a terhesség...

Ha valakinek a terhesség alatt barnás folyása van- amiről tud az orvos, de csak pihenést és csak Magne B6-ot írt fel- születhet egészséges gyereke?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Mert nem mindegy... Az első hetekben ez lehet akár normális is, később már nem annyira. a gyerek egészsége meg nem ettől függ. Inkább az függ ettől, h megmarad e a magzat, vagy sem. De a legfontosabb_ bízzál a dokidban!
2011. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, a kettő nincs összefüggésben. Attól nem lesz beteg a gyerek, hogy neked barnás a folyásod. Abból esetleg durvább esetben vetélés lehet, de ezt is javarészt meg szokták tudni előzni.
2011. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marilyn88 ***** válasza:
Hát persze! Ne aggódj, ez még semmi rosszat nem jelent. Nekem még vérzésem is volt, korán is szültem, mégsincs semmi baja a fiamnak. A lényeg, h tényleg sokat pihenj. Én a nap nagy részét ágyban töltöttem és szinte sehova nem mentem gyalog. Ha odafigyelsz magadra semmi baj nem lesz!
2011. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most vagyok 8 hetes, ez 2 hete tart.....de hol napokig semmi hol egy picivel több. 1 nap volt nagyon erős, de utánna megnézett a doki uh-val de azt mondta semmi rendellenességet, se bevérzést nem lát. Csakhát aggódik az ember....
2011. nov. 30. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz szerintem.Nekem is volt ilyen a terhességem alatt.Mégsem lett baja a picimnek.Most 3 éves.:)
2011. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZsZs27 ***** válasza:
Először 7 hetesen volt barnázásom. Majd 14 hetesen elkezdett ömleni belőlem a vér. Szerencsére semmi bajuk nem volt a babáknak. Onnantól kezdve viszont csak tusolni és wc-re mennem volt szabad. Meg persze vizsgálatokra. Igaz, így is korán szültem (32 hétre), de ez nem volt összefüggésben azzal, hogy véreztem terhesség alatt. Sokat kell pihenni. A lánykáim egészségesek, virgoncak és nagyon huncutok. ... Lehet hogy direkt szórakoztak velem már a terhesség alatt is??? Pihenj sokat és próbálj minél kevesebbet izgulni. (Tudom, könnyű azt mondani. Nekem se sikerült)
2011. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!