Terhesség 18 év alatt?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő:Egy 18 év alatti lány terhes. Lassan már 4 hónapos terhes. Az illető lány, megtartaná a gyermeket, de a szülők, ha veszélyes ha nem 4 hónaposan már az elvetetés, akkor is el szeretnék vinni abortuszra. A lány meg gátolhatja ezt, mert meg szeretné tartani, avagy sem? Tehát itt a szülők döntik ezt el teljes mértékben? Avagy a lány eldöntheti e, bele szólhat e 18 éves kor alatt?
2015. márc. 4. 19:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
14 év felett teljes mértékben a lány dönt. Senki nem kényszerítheti abortuszra.
2015. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
39%
12 hét után nem végeznek abortuszt, maximum akkor ha annyira beteg a magzat...
2015. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
14 éves korától a lány dönt. Nekem beszélhetett anyám, akkor sem voltam rá hajlandó.
2015. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. márc. 4. 19:13
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem a veszélyessége miatt, hanem hivatalos úton NINCS abortusz a 12. hét után, egészséges magzat esetén.
2015. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%

Természetesen nem szólhatnak bele. Ráadásul ahogy előttem is írták, ilyen idős magzatot csak nagyon súlyos orvosi esetben lehet elvetetni. De ez az egyik oldala a dolognak.

A másik, hogy a 18 év alatti lány miből tervezi eltartani, felnevelni az a szerencsétlen gyereket? Komolyan hányok az ilyenektől. Odapottyantják a babicikát a szülők nyakára, aztán azt hiszik, hogy ők a valakik...

2015. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó én meg tőled hányok, de sugárba. Soha nem segített nekünk egyik szülő sem, mégsem szenvedett semmiben hiányt a kislányom. Nem kellene általánosítani mert ritka primitív képet mutat rólad.
2015. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
A 77%-os más kérdésnél is ilyen "értelmesen" tudott csak megnyilvánulni.
2015. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Ditta323 ***** válasza:
100%
Ahogy már írták 14 év felett nem kötelezhető, de sajnos mivel kiskorú 18. hétig végzik el.
2015. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Kedves hetes jó neked, tényleg. Ha ez így van, az teljesen rendben van. De azért ilyen mondjuk 100ból 1 van. A 16-17 évesekre nem igazán az a jellemző, hogy olyan hú de stabilan állnának a saját lábukon.

Meg azért én mindig olyan szkeptikusan állok ezekhez az itteni "sikersztorikhoz". Az egészségügyben dolgozom, ott meg egy kicsit máshogy fest a valóság, mint amit itt leírnak.

Kedves drága 63%. =) Az én "megnyilvánulásaim" általában legalább hasznosak. Te mindenhova csak annyit tudsz odaböffenteni, hogy "gyilkos" meg hogy mindenkinek szülni kell mindenáron, ha nyomorba, hát nyomorba. De semmi gond, ez már csak egy ilyen oldal, mindenki leírhatja a véleményt, legyen az bármi.

2015. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!