Mik a lépések abortusznál?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen, de csak jövőhéten mehetek érte az eredményért. Ma voltam másodjára a családvédelmi szolgálatnál, így mától számítva 8 napom van.

Mehetek időpontot kérni a klinikára véreredmény nélkül is? Valamint a csekket mikor kell befizetnem?


2015. márc. 20. 10:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Soha nem értettem, ha valakinek nincs hasznos válasza az adott kérdéshez, minek kell odapiszkítani és pl. ismeretlenül valakit felelőtlennek, butának vagy éppen nyomoréknak nevezni. Kedves válaszadó te is lehetsz annyira "felelőtlen", hogy ilyen lépésre kell elszánnod magad.

Lehet újdonság amit mondok, de egy ilyen beavatkozás nem csupán felelőtlenségből következhet be, hanem számos oka lehet, amit most nem szeretnék ecsetelni.

Akik normális válaszokat adtak köszönöm, ment a pozitív.

2015. márc. 27. 19:29
 12/14 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ne csináltasd
2016. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Niiina válasza:
Kiméljétek már meg egymást ezektől a kommentektől... komolyan ugy gondoljátok minden esetben az lenne a felelős döntés ha mindenki minden terhességet kihordana és megszülne?! minden nőnek van egy gondolata erről ..én most nem fejteném ki a sajátomat... de nem gondolom hogy minden nő aki valamilyen okból kifolyolag az abortusz mellett döntene az egy gyilkos... biztos jobb lenne ha pl. az a gyerek egy felelőtlen tegyük fel 16 éves lány kezei között nőne fel ?????? vagy egy olyan nő kezei között aki nem tudja etetni ruházni megfelelően????? akkor már jobb ha szegénykém meg sem születik... vagy mit képzeltek véletlenül van mindenkinek választási lehetősége?!
2016. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!