Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Te abortuszra mennél a helyemben?

Te abortuszra mennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Már a harmdik gyereket sem terveztük csak spirál mellett fogant. 1 éve volt egy vetélésem, akkor gyógyszer mellett lettem terhes. Most ismét gyógyszer mellett. Anyagilag beleférne csak segitségem abszolut nincs és az idegeim se nagyon bírják már. Értsd úgy hogy volt néhány öngyilkossági kisérletem.
2015. márc. 20. 18:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó. Köszi a válaszokat!
2015. márc. 22. 09:51
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Én a pszichológust ajánlom. Az öngyilkossági kísérlet nem játék. És így természetesen nem is tartanám meg. Pont emiatt.
2015. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

10vagyok.Köszönöm.

A történtek ellenére bármennyire is megszakad a szívem belebetegszem hiányába SOHA de SOHA nem dobnám el magamtól az életet.

A gyermekem a te esetedben a gyermekiddel együtt töltött pillanatok adjanak hitet erőt!Akinek gyermeke van az Boldog ANYA igazán -mindene meg van

Ha a pároddal szépen példásan éltek hálát kell adni a gyermekeidért szépen harmóniában példamutatóan igyekezve nevelni őket hogy tovább vigyék tőletek a szeretetet!

Minden jót kívánok!

2015. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Öngyilkosság gyerekek mellett........eleg volt mar a dugasbol gyujts nagy vagyont akko johet meg egy kisemberxd
2015. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!