Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennél abortuszra harmadik...

Mennél abortuszra harmadik terhességgel csak azért, mert albérletben laksz, kevés a pénzed és semmi segítséged nincs a férjeden kívül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Védekeznék ha nem akarnék gyereket, de nincs az a körülmény ami miatt egészséges magzatot meggyilkolnék.
2011. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha a férjed melletted áll és szeretné a babát ő is, én nem mennék.

Nagyon megbánhatod később és ő is.

2011. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2011. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem! Én most várom a 3.at és úgy alakult, hogy egyedül maradtam.
2011. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Első hozzászólás a nyerő! NEM.
2011. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mennék abortuszra, ha mennék, ha nem akarnám megtartani a babát. Ez meg nem pénzen meg segítségen múlik.Pláne hogy ahol négynek jut, ott jut az ötödiknek is...
2011. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ÉN IS ÍGY GONDOLOM!!!! Eszem ágában sincs megölni Őt!

Csak kíváncsi voltam.

Védekeztünk, de a szoptatás alatt szedett foggátló úgy tűnik nem elég jó arra, hogy megakadályozza...sőt a tabi mellett még meg is szakítjuk. Úgy tűnik, valaki nagyon szeretne hozzánk beköltözni.:-D

2011. jan. 24. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Mi is albérletben lakunk, nehézkesen élünk, mondhatni napról napra, én táppénzen vagyok a terhesség eleje óta, csak a párom fizetése van. Ő vállalkozó, úgyhogy az ő fizetése se teljesen kiszámítható. A terhességem alatt ez a 4. lakás, ahol lakunk (nem a mi hibánkból kellett mindig költözni, de az is előfordult). 34 hetes vagyok. Soha meg nem fordult a fejemben, hogy el kellene vetetni. Ha meg lesz a pici, mindent úgy fogunk alakítani, hogy az ő érdekeit helyezzük előtérbe, és mindene meglesz, amire szüksége van.
2011. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem.:)
2011. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
21.37es, nem az első babáról van szó, a harmadikról. Persze nem számít, mint írtam, jöhet bármikor. az első babámnál mi is albiból albiba mentünk, nagyon rossz volt...
2011. jan. 25. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!