Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek? április 9. én...

Szerintetek? április 9. én leszek 12 hetes de nekem csak 10. én jó az abortusz másnap -már késo

Figyelt kérdés
-nagyon fàj hogy el kell vetetni de nincs más választásom.

2015. márc. 27. 02:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

"Miért kellene mindenkinek bólogatni hozzá?"


Miért kellene meggyőzni mindenáron a te véleményedről? Én sem vagyok ab.párti, lehet ő sem, csak nincs más választása. Lehet összevissza van a vérzése, lehet, hónapokig nem is volt. Én el tudom képzelni, h mondjuk csak 10 hetesen vette észre emiatt. Én 24 hetes vagyok és az égvilágon semmi tünetem nem volt, csak a vérzéskimaradás. A magzatmozgást is 19 hetesen éreztem először.


Ez a kérdés nem arról szól, h kinek mi a véleménye az abortuszról. Nyilván ő tudja, mit mondott neki az orvosa, hadd ne bíráljuk már felül.

2015. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%

Csak azert csinaljak, nert ket szoptatas kozott nincs jobb dolguk, mint masok felett itelkezni.

Eleg szanalmas...

2015. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
41%
Mi a baj, amiért el kell vetetned? Szerintem ez csak kifigás...
2015. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%

2 szoptatás között? Azon már rég túl vagyunk, 6, 12 és 15 évesek a gyerekeim:)

Nem hiszek a mesékben, hogy nem veszi észre valaki.

2015. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Betöltött 12 hét után csak indokolt esetben végezhető el, genetikai rendellenesség miatt a 24. hétig

Ha az anya életét veszélyezteti úgy a terhesség ideje alatt bármikor (ez egy idő után koraszüléssé válik, hiszen ha lehet a magzatot is mentenék).

2015. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én a kérdésedre válaszolok: nem, április 10-én, 12+1 naposan már nem végzik el majd az abortuszt.
2015. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A kórházat kellene megkérdezni. Mert van olyan hely ahol már a 11héttől nem végzik el. De ha eü okaid vannak erre meg kell kérdezni, hogy mi a szokás.
2015. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%

Érdeklődj az orvosodnál, illetve próbáld minél hamarabb megejteni. Miért nem tudsz elmenni hamarabb a műtétre?


Aki szerint meg csak kifogás, hogy veszélyezteti az életét az takarodjon el a francba.

2015. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem szoktam erős megjegyzéseket tenni, de egy nem lenne ilyen kérdésed ha tényleg veszélyben lenne az életed mert akkor mindegy lenne hány hetes vagy mert az nem saját kérésre végzett abortusz hanem művi vetélés.

Tehát ha igazat írsz nyugi megszakítják illetve beindítják a terhesség alatt bármikor..

De szerintem nem erről van szó max veszélyeztetett terhes lehetsz ami teljesen más tészta. Ugyanis veszélyeztetett terhességet is ugyanúgy kérésre szakítanak meg mint a normált, és ugyanúgy fizetned kéne, hiszen gondolom ezért kell várni 10.éig nem? Mert akkor jön a fizu meg az egyéb ellátások

Én nem ítéllek el, de bocsi sántít a sztorid..

2015. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19-esnek teljesen igaza van. Nekem le sem esett. Ha az eleted veszelyezteti akkor barmikor Kerdezo...

Nekem is santit. Szerintem csak lehet hogy mar szegyelli magat elottunk hogy eddig vart ezzel.

2015. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!