Feldolgozható valaha?

Figyelt kérdés

1,5 éve történt, hoztam egy rossz döntést.

Azóta időről-időre gyötör, nem tudok túllépni, nem fogom soha megbocsátani magamnak.

Nem tudom, mit tehetnék. :(


2015. ápr. 12. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Megkerdezheten, hogy miért hoztad ezt a döntést?
2015. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
KEress meg egy pszichológust, ö segít
2015. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha majd szülsz egy babát, ő enyhíti a fájdalmat.
2015. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem hinném, akkor majd mégjobban mardossa a lelkiismeret,mert megtudja,hogy mit dobott el magától. Keress fel egy szakembert,Ő majd tud segíteni.
2015. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz mást tenni, mint bocsánatot kérni tőle, elmondani őszintén neki(ha kell hangosan is), hogy nagyon megbántad. Én hiszek a lélekben, hiszem, hogy hall téged ő is és hiszem, hogy az őszinte bocsánatkéréssel megbocsátásra is találsz. Katolikus vagyok, de nem hiszek a gonosz, büntető Istenben. A megbocsátóban hiszek, a szerető Istenben, aki mindig felemel, ha elesünk és segítségért könyörgünk Neki. A meg nem született gyermeked is megbocsátott már neked, nem akarja, hogy szenvedj, hidd el. Ő eredendően jó még és nem ismer olyat, hogy rosszakarat, vagy bűnhődés. Engedd el őt és bocsáss meg magadnak is!Keress olyanokat is,akik hasonló cipőben járnak, beszélgess velük, támogassátok egymást.
2015. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudj, de magadnak csináltad.
2015. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Szakemberhez menni villámgyorsan. Ha másfél év alatt nem tudtad ezt egyedül helyretenni magadban, akkor nincs mese segítséget kell kérni. Ez neked is fontos, illetve a leendő gyerekeidnek is. Nekik egy kiegyensúlyozott anyára lesz szükségük, nem egy depressziós gyötrődőre.
2015. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem valószínű.Mindig emlékezni fogsz rá.
2015. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!