Fel tudja valaha dolgozni egy ilyen helyzetben lévő nő hogy orokbeadta a gyerekét?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmről van szó. Rossz anyagi körülmények között élt és örökbeadta a gyerekét. Ahogy telt az idő ezt egyre jobban bánja szeretné visszafordítani depressziós .Nemhogy belenyugodna hanem egyre rosszabb. Az állapota. Mit gondoltok bele tud ebbe törődni valaha? Vagy a pszichiatriat fogja járni a döntése miatt?
2015. jan. 13. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
visszafordítani nem tudja, viszont én a helyedben ha tényleg jó barátnő vagy, rávezetném, hogy már most menjen el pszichológushoz, mielőtt komolyabbra fordul a depressziója... titkos vagy nyílt örökbe fogadás volt? alapítványon vagy tegyesz-en keresztül zajlott? esetleg még annyit tehetnél ha tudod milyen intézeten keresztül zajlott le, hogy te szólsz nekik, hogy jó lenne ha figyelnének rá, behívnák esetleg egy beszélgetésre... más nem jut eszembe hogy tudnál neki segíteni, bár nem ez volt a kérdés, de én ezeket tenném a helyedben ha lenne rá módom...
2015. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bele törődni soha nem fog de megtanul együtt élni a fájdalommal ez tapasztalat 15 hónap és nem múlik már az életem része.
2015. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
meggyászolni természetes folyamat de késöbb beláthatja hogy a legjobbat tete amit tehetet, ha összeomlik az azért lesz mert gyenge ha ott lenne a gyerekkel rossz anyagi helyzetben akor is összeomlana
2015. jan. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen forduljon pszichológushoz,ha egyedül nem képes feldolgozni!Visszafordítani nem lehet a folyamatot,de igaza van az előttem szólónak:együtt élni kell vele megtanulni...
2015. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!