Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés közbeni sírás elmúlik...

Fürdetés közbeni sírás elmúlik valaha? Kezdetben nem sírt, de már 2 hónapja ez megy.3 hónapos

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor múlt el, amikor megtanult ülni... Addig minden fürdés sírásba torkollott. Nálatok remélem, hamarabb elmúlik! :)
2015. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kinovi nyugi, nekem is utalta az elején, 2-3 hónapos kortól kezdett csondben lenni, 4 honaposan mosolyogni kozben, most meg 6 honapos es mar jatszik a vizben :)
2015. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet bagatell, de a miénk éhes volt, mire fürdettük, azért sírt az elején, de a meleg vizet sem szerette, szereti.
2015. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem jövő héten lesz 3 hónapos a kislányom, de ma volt kb. a harmadik alkalom amikor nem ordította végig a fürdést, sőt, ma először még valami mosoly félét is sikerült felfedeznem rajta (persze a törölközés már nem tetszett, eddig meg akkor hagyta abba egy kicsit, ki érti ezt) :).

De én is azt hittem, hogy ennek sosem lesz vége.

szóval kitartás, van remény :)!

2015. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lanyom 3 hónaposan nőtte ki, akkor mar élvezte :) most meg mar kb ki is nőtte a kádat annyira pocskol benne ( 14 hós )
2015. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb 2-3 hónapig végigordította a fürdetéseket, pedig próbáltam mindent, hidegebb/melegebb víz, nem éhesen vittem fürdeni. Bár ő mindig is utált a hátán feküdni, piciként viszont csak így lehetett ugye. Az jobban bejött, ha nem újszülőttszűkítőn feküdt, hanem a kezemmel tartottam, de ígyis sírt nagyon. Később jobb lett, de utána megint volt olyan időszak, hogy ordított. Viszont a mai napig nem ülve,hanem állva fürdik :)) (2 éves)
2015. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van cumija add oda neki fürdéskor...
2015. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt sírás fürdetésnél, szerencsére ez két hetes korában el is múlt, akkor vágtuk be a sarokba a gyerekkádat, és kezdtünk inkább együtt-zuhanyozni a gyerekkel. Azóta nem volt sírás, csak ha beteg volt, vagy jött a foga.
2015. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ditta323 ***** válasza:
Lányom is sirt kb 1,5hós korától 2hósig azt 3hósig, a végén, mert nem akart kiszállni. Most 4,5hós és már egy ideje van neki egy békája amiben félig ül és a nagy kádban pacsál.
2015. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!