Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kismamák, elgondolkodtatok...

Kismamák, elgondolkodtatok már azon, hogy inkább örökbeadjátok a babátokat, minthogy elvetessétek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
aki elveteti az nem kismama.
2015. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem adnám örökbe. Ami nem jelenti azt, hogy nincs olyan helyzet, amiben nem döntenék az abortusz mellett.


Hála a jó égnek nem volt még ilyen, remélem nem is lesz.

2015. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen én örökbeadtam volna, de az abortusz fel sem merült bennem. Aztán a végén nem adtam örökbe :)
2015. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Soha nem adnám örökbe, elvetetném inkább. Egy nemkívánt baba, pont azért nem kívánt, mert épp nem jókor jött. Pl. nincs pénz, nincs fedél a fejem felett, nincs senkim, (se szülők, se pasi mellettem)vagy épp olyan a munkám, h akkor nem jönne jól egy baba. Ilyen körülmények között nyilván nemcsak a babát, hanem a terhességet sem tudnám, akarnám vállalni.


Másnak meg nem hordok ki gyereket. Ukrajnában , Romániában 5-6 millióért hord ki egy béranya egy gyereket, na de az vér szerint nem az övé. Ez az ára annak, h 9 hónapra vállalja, h tönkremegy a teste, egészségügyi problémái lesznek esetleg, komplikációk a szülésnél, maradandó sérülések, stb.


Ne haragudjatok, de ezt ingyen senki kedvéért nem kockáztatnám, csak hogy valakik gyerekhez jussanak. Egyébként pénzért sem csinálnám, csak még mielőtt valaki letámadna. De ingyen semmiképp.


Az érzésre meg nem térnék ki, h vajon le tudnék-e róla mondani, miután megszültem. Nem biztos. És akkor ott vagyok hajléktalanul, kiszolgáltatva egy babával, pénztelenül, másokra szorulva, egyedül, csak mert elgyengültem.


Ezért választanám az abortuszt, ha egyszer valaha ilyen helyzetbe kerülnék. Minden megteszünk, hogy ne kerüljünk.

2015. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

A terhesség és szülés nagyon megviseli a szervezetet. Akkor jó végigcsinálni, ha van értelme.

És a környezet sem túl elfogadó manapság, hogy az embert terhesen látják, aztán baba nélkül... Na meg a munkahely...

Ha elveteti az ember azért kövezik meg, ha örökbeadja azért ("mert milyen anya az aki megszüli, és eldobja a gyerekét...")

Az abortuszt végig lehet csinálni mindenki tudta nélkül, következmények nélkül. Egy szülés sokkal kockázatosabb az egészség szempontjából is.

2015. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2015. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ! Nem tudnàm örökbeadni a gyerekem !

Írom ezt úgy ,hogy igen volt màr terhességmegszakítàsom ,és egy 10 éves gyermek anyukàja vagyok .Amikor abban a bizonyos helyzetben a terhességmegszakítàs mellett döntöttünk ,nos az alapos és megfontolt döntés volt .Ahogyan akkor egy újabb gyermek vàllalàsa nem ,úgy a terhesség kihordàsa aztàn a gyermek örökbe adàsa főleg (!!!) nem fért volna bele az életünkbe .

2015. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!