Mit kell tenni terhesség megszakítása után?

Figyelt kérdés
Ma sajnos a 12. hétre el kellett venni babát, mivel beteg volt, de az orvosok semmit nem mondtak, mit szabad, mit nem, vagy mikor menjek vissza dolgozni, mennyit várja következő babával, stb. Neten nem igazán találok olyan oldalt, ami ezt konkrétan leírja, valaki segítene ezek megválaszolásában? Tényleg nem mondtak SEMMIT, csak kiadták a zárójelentést, és ha nagyon sokat vérzek, menjek vissza. Megköszönném, ha valaki részletesen leírná a teendőket, vagy linkelne egy oldalt, ahol konkrétan le va írva minden.

#terhességmeszakítás
2015. ápr. 17. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hétig csak tusolj, semmiképp se ülj kádba, tampon használata se engedett,szeretkezés sem, mindezek fertőzésveszély miatt. Én az első menstruációmkor még inkább betétet használtam, utána tértem vissza a tamponhoz. A munkavégzés relatív, ember függő. Én 3 nappal utána már dolgoztam, de nem tett jót, 2 hétig elhúzódott emiatt a vérzésem, persze nekem nehéz dolgokat is kell emelgetnem. Dokik általában azt javasolják,hogy 3 hónap után próbálkozzunk újra. Sok sikert és JÓ egészséget kívánok a következő babához:)
2015. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek.
2015. ápr. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!