Megtartanád így a magzatot?

Figyelt kérdés
Már van két közös gyerek, a férjnek is van egy gyereke az előző házasságból. Anyagiak jók. A két kicsi óvodás, sikerült egy jó munkahelyet szerezni. A terhességnek senki nem örül nem volt több gyerek tervezve, és most újrakezdeni mindent a terhességet, szülest, babazast. Ti mit tennétek megtartanatok úgy egy magzatot hogy nem örültök a terhességnek?
2015. máj. 1. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én megtartottam az én besikerültemet :)
2015. máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha senki nem örül neki és mindenki a háta közepére kívánja a terhességet akkor nem értem min hezitálsz. Szeretnéd a babát vagy sem? Anyagiak jók, itt csak arról van szó, hogy szeretnétek e. Ezt nektek kell tudni. Én megtartanám, de én én vagyok.
2015. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Megtartanám.
2015. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem! És utána védekeznék rendesen, akár duplán is!!
2015. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
én megtartanám hisz az én gyerekem, és nem ő akart megfoganni
2015. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Igen megtartanám! Mindennek megvan a miértje!
2015. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Megbeszélném a férjemmel, hogy szeretnénk-e még egy gyereket. Hogy bírnánk el anyagilag azt, hogy a jó munkahelyet ott kell hagyni, hogy bírnánk lelkileg az új terhességet, szülést, nevelést.. Majd ezeknek fényében döntenénk.


Én 2 gyereket szeretnék, a párom is 2 gyereket szeretne. Nekem van már 2, neki 3, de minden bizonnyal az ő gyerekét is sajátomként szeretném. Akárhogy nézzük, én 4. gyereket nem akarnék és nem tartanám meg.

2015. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
*neked
2015. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Mit számít, hogy itt ki tartaná meg? Aki fanatikusan abortusz ellenes (van itt pár) az nyilván még a tizediket is megtartaná a híd alatt. Aki meg nagyon gyakorlatias, és nem különösebben hatja meg az ab, az nyilván nem tartaná meg.

Itt egyetlen dolog a lényeg, hogy TE akarod-e! Neked kell majd kihordani, megszülni, felnevelni, nem az itt válaszolóknak. Szóval inkább ülj le a férjeddel, osszatok szorozzatok, érveljetek pro és kontra, aztán hozzátok meg a ti kettőtök közös döntését.

2015. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2015. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!