Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kezdek aggódni, mit gondoltok?

Kezdek aggódni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barántőmnek ma kellene hogy megjöjjön, de eddig semmi jele, nem fáj a melle, nincsennek görcsei, nincs szédülés. Fogamzásgátlót nem szed.


Eddig volt hogy 8- volt hogy 10 én jött meg neki.


Előfordult hogy gumi nélkül csináltuk kicsit, de ez régebben is volt. A hónap közepén csináltunk egy terhességi (egy igen érzékeny) tesztet akkor az negativ lett. Azért láttam fontosnak, mert vagy 2 napig volt hányinger érzése.

Azótta nem volt semmi gyanus jel..ami..


De nyugtalanok vagyunk sajnos csak hétfőn tudok venni tesztet. Ő azt mondja duzadt a melle kicsit ennyi, de nem jött még meg neki.


2015. máj. 10. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hétfőn vegyél terhességi tesztet, meg gumit.
2015. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Legközelebb akkor aggódj amikor nem húzol gumit a farkadra, addig meg imádkozz...
2015. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miert kell anonim oldalon is mindennek baratnovel tortennie? Persze, majd egy pasi leirja, hogy a baratnojenek hanyadik napon szokott lenni mensi gorcse, meg hogyan erzekeny a melle.. rlegy pasi azt sem tudja, h terhessegi tesztbol tobbfele van.. na mindegy. Csinalj egy tesztet aztan majd kiderul. Ha nem akarsz gyereket akkor meg nem kell jatszani a nagylanyt, h mert mi gumi nelkul csinaltuk.. szanalom
2015. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
64%

Ne szánalmozz, mert a kérdés valós, és igen pasi vagyok. A barátnőmről van szó. És igen ismerek többféle terhességi tesztet, és igen tudom mi az hogy peteérés , ovuláció és stb. Úgy gondolom nem árt ha a pasi is tisztában van alapvető dolgokkal.

Miért vagy úgy meglepődve, igenis foglalkozom vele és utána járok a dolgoknak, segíteni neki.


Azért vagyunk megilyedve, mert még nem szeretnénk babát.

2015. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsót Én írtam (kérdést feltevő) csak a másik felhasználó névről.
2015. máj. 10. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
És ha az alapvető dolgokkal azt mondod tisztában vagy, akkor azzal vajon miért nem, hogy ha nem védekeztek abból lehet terhesség?
2015. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok igen.
2015. máj. 10. 20:20
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem veszekedni szeretnék, tenyleg a barátja vagyok es aggodok. Ez minden. Azt nem tudom lehet e ugy menstruáció valakinek hogy minden jel nelkul egyszer csak megjön. Mert neki smemmi arra utaló jel nincs most. Kiveve a melle kicsit duzzadt, de nem érzékeny nem faj neki.
2015. máj. 10. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2015. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bármi előfordulhat, az is, hogy megjön mégis terhes, az is, hogy tünetek nélkül jön meg. A szervezet nem egy gép, ami óramű pontossággal működik mindig ugyanúgy.

Védekezzetek, ha nem akartok gyereket!

2015. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!