Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek! Mit gondoltok,...

Nagyon félek! Mit gondoltok, menjek ügyeletre? Vagy nincs okom aggódni?

Figyelt kérdés
Ma reggel bicikliztünk kicsit a párommal, kb 2-3 km-t max, és jól is esett. Olyan 2 óra körül is elmentünk, akkor sem nagyobb távra, de akkor útközben már kezdtem érezni, h eléggé feszít, fáj a hasam. Nagyon lassan, de jöttünk is rögtön haza. Most, mikor voltam vécén pisilni, akkor észrevettem, h a tisztasági betétem olyan, mintha picit bepisiltem volna, de nem éreztem. Most is állandóan úgy érzem, mintha szivárogna belőlem valami, de nem a megszokott folyás, olyan állaga van mint a víznek és színtelen. Nem vérzek, bár enyhébb görcseim vannak. Azt tudni kell, h a méhem alatt van egy 7,8 X 5,7cm-es ciszta, hétfőn mennék vele a dokimhoz. Nagyon félek! Elképzelhető, h a magzatvíz szivárogna? Ilyenkor tudnak kezdeni velem valamit? Érdemes lenne felhívnom az ügyeletet, akár csak tanácsért is? Vagy csak túlreagálom? 19. hetet töltöttem ma.
2014. máj. 30. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszêlj a nőgyogyászoddal!
2014. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd meg, de szerintem csak szimpla folyásod van.
2014. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott dokim, csak olyankor tudom elérni, amikor rendel :(. Lehet, h betelefonálok az ügyeletre, h érdemes lenne-e bemennem.
2014. máj. 30. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen ne gondolkozz telefonálj be! Inkább menj be! Inkább feleslegesen minthogy baj legyen.
2014. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a védőnődet nem tudod felhívni? Ő is tud sok mindenben tanácsot, segítséget adni.
2014. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem menj be inkább a kórházba, minthogy otthon idegeskedsz, és inkább menj feleslegesen százszor, minthogy egyszer baj legyen. Lehet, hogy a biciklizést is hanyagolni kéne, nem pont ezt a sportot szokták javasolni terhesség alatt.
2014. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem bántásbol mondom de nem tetted jol hogy félidősen biciklizel...és ha felborulsz?leesel?persze ez az én véleményem...én is telefonalnék vagy bemennék...a védőnőt is hivhatod!
2014. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugye minden oké?
2014. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos kòrházban vagyok. Csinàltak tesztet ,h a magzatvìz folyik-e,az első negatív lett, a màsodikat közvetlenül a mèhszájamhoz rakta.,ami pozitív lett sajnos. A harmadik teszt is negatív,de ìgy nem engednek haza,keddig biztos maradok ha minden rendben lesz. Ha bebizonyosodik,h tènyleg magzatvíz,akk mèg egy jó darabig itt leszek és remènykedhetek.
2014. máj. 31. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

basszus :( drukkolok, hogy minden rendben legyen.

utolsó voltam

2014. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!