Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Van okom...

Mit gondoltok? Van okom aggódni? Megkapott és ez már a leépités vagy mi?

Figyelt kérdés
Júl.végén jöttünk össze a párommal.eddig sem sokat tudtunk találkozni(szal nem minden nap) tegnap sem találkoztunk csak sms-eztünk. kicsit kibuktam, mert elkezted,h ne találkozzunk olyan sokat, mert rámegy a kapcsolatunk stb... régóta ismerjük egymást,ő régen is akart velem kapcsolatot csak akkor nem jött össze.most itt vagyok neki és erre meg ez van. azt mondta, h nagyon szeret és az évek alatt sem tudott elfelejteni!akkor most miért csinálja ezt?
2011. szept. 6. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Alíg másfél hónap után már kéri, hogy kevesebbet találkozzatok, akkor az elég gáz! Engem így biztos nem állítanának falhoz egyből az elején! :DD Ez vicces
2011. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem nevetek rajta!!!
2011. szept. 6. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet valóban tart attól, hogy ràmegy a kapcsolatotok, ha sokat talàlkoztok. Biztosan ilyen dolgok történtek vele, és nem akar elvesziteni. Nem lehet tudni.
2011. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Blabla... rossz duma... elképzelhető, hogy leépít... :(

Velem történt hasonló, sráccal jártunk kb1.5 hónapig, lefeküdtünk, azóta se láttam... Persze először az a hihetetlen jó kifogása volt, hogy megműtötték, és nem örülne, ha ilyen állapotban látnám, de mikor egy hónapig nem akarta, hogy lássam ilyen állapotban, az elég evidens volt... de ez van... a pasik szemetek. Bízz benne, hogy a tiéd nem az.

20L

2011. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!